Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy írok...

Miért van az, hogy írok valakinek azt válaszolja hogy mindjárt vagy épp nem válaszol semmit?

Figyelt kérdés

Persze, elfoglalt mindenki de engem baromi idegesít, hogy elkérek egy anyagot és azt írja hogy mindjárt küldöm látom, hogy elérhető aztán nem küld semmit.

Ez nem 1x és nem 1 embernél fordult elő. De én meg nem akarok neki írni, hogy " na akkor küldöd?" szeintem baromi gáz, ha már 1x elkértem nem akarok még kuncsorogni, hogy mikor küldöd már...

Ez ma 12 óra után történt és a mindjártól este 11 után nincs semmi.

Nekem ha írnak én mindig észben tartom, van hogy direkt be is jelölöm magamnak az üzenetet olvasatlanként csak azért hogy lássam hogy azt elküldjem és ne felejtsem el.

Nem vagyunk egyformák tudom és azt is hogy mindenkinek megvan a saját élete, gondja, baja csakhogy ha ők kérnek tőlem valamit én mindig segítek de visszafele sajnos ezt úgy tűnik nem várhatom el.


Írhatnék kedvesen is, hogy mikor tudod küldeni, de ha már 1x ő írta hogy "mindjárt " akkor 1x csak eszébe jut.. nem? vagy ne is várjam?

Én nem szeretek még 1x írni és nem nem tudom sajnos mástól elkérni azt az órai anyagot amire várok.


Legutóbb aki írta, hogy mindjárt küldi konkrétan 2 hét múlva küldte el.

Neki sem írtam, mert gáznak tartom.

Tettem ki egy képet instára belájkolta és egyből küldte. Tehát elfelejtette és amikor meglátta a képem gondolom eszébe jutott. De akkor is ... számomra olyan kellemetlen ha valaki azt írja, hogy küldi aztán én írjak újra hogy akkor mégis mikor ?!


2023. nov. 9. 23:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Az a baj ami emberekkel ,hogy elvan mindenki a saját világával és a másik nem nagyon számít, és én sem írtam volna már neki
2023. nov. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mindenki el van.

Én sajnos mindig elküldöm nekik ha kérnek valamit, mert azt gondolom hogy akkor majd fognak segíteni ők is.

Nekem is fontos lett volna amit kértem nem 2 hét múlva vártam...

2023. nov. 9. 23:35
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen ,mert tw fontosabbnak tartod öket, mint ök téged,sajnos én is ilyen voltam ,vagyok, de lassan kiölik belőlem, hogy mindig csak én ,én ,én ,amikor nekem kellene valami akkor senki nincs ,ez a kihasználás!
2023. nov. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, de ha én is olyan lennék mint ők akkor meg senki nem barátkozna velem.

Persze biztos érdekből teszik, de egyedül meg hogy lehetne végig vinni egy iskolát ?

Tudom, hogy mindenki saját magára számíthat de ha beteg vagyok vagy akármi nem értek valamit mégis kinek írnék.

Nem szívesen írok nekik, de van amikor muszáj sajnos...

Ígyis amikor órán lemaradok vagy nem értek valamit vagy nem tudok órára menni teljesen kétségbe vagyok esve hogy mégis kinek fogok írni mert tudom, hogy nem képesek segíteni és rendesen rosszul vagyok attól hogy írnom kell nekik hogy legyenek szívesek küldeni valamit....

2023. nov. 9. 23:58
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagyon értem most a problémádat. Én cnc forgácsolónak tanultam, és a tanár már az elején leszögezte, hogy AKINEK nincs levágva mind 2 lába és csak megfázott, és amiatt nem jelen meg az órákon, az ne várjon semmit se. Én nem tudtam elvégezni sajnos, mert olyan osztályba kerültem, ahol tanulás helyett udvaron futás volt, és a tanár olyan gyorsan mondta el az anyagot, hogy ha nem túdtam leírni időben, nem mondta el újból. Olyan gyorsan írtam az anyagot, hogy többször is megkellett állnom az írással, mert remegett a kezem a fájdalomtól. Mikor otthon tanultam volna, az írásomat ki sem tudtam olvasnni, mikor kinyitottam a füzetet. Konkrétan hosszas koncentrálás és olvasgatás közben sem tudtam kiolvasni a saját írásomat, nem beszélve arról, amit le sem tudtam írni. Na én ekkor sz@rtam bele az egészbe.
2023. nov. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

"Nem nagyon értem most a problémádat"

Mégis mit nem értesz ? Most úgy őszintén?


Nem teljesen mindegy hogy miért nem voltam órán?

Konkrétan fost@m és nem tudtam felállni a wc-ről ha annyira érdekel. Nem azért nem mentem mert egy kicsit megvoltam fázva.

"és a tanár már az elején leszögezte, hogy AKINEK nincs levágva mind 2 lába és csak megfázott, és amiatt nem jelen meg az órákon, az ne várjon semmit se" Hagyjuk már az ilyen tanárokat. Utána meg ha betegen mész be akkor az a baj. Nyilván nektek azért mondta ezt, mert ti szakmát tanultatok és nem akarta megmutatni/ elmondani 55x


"Na én ekkor sz@rtam bele az egészbe."

Az a te bajod, de nekem a nagy többségben minden vizsgám 5-ös és szeretem ha MINDEN anyagom megvan

Látod most is 0:55-kor írok ugyanis még most is pótolok...

2023. nov. 10. 00:54
 7/19 anonim ***** válasza:
Háát figyelj, ha nekem is olyan jó tanáraim, osztályom és iskolám lett volna, mint neked, akkor lehet hogy én is többre vittem volna. Egyébként én egyáltaláán nem voltam hiányzós tipus, és egy mezei iskolában azért is ilyen a helyzet, mert általában az osztály fele ci@ány, aminek már a tanároknak is elege van.
2023. nov. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

1) Nekem hol van jó osztályom? Ezt magyarázom, hogy lúzerek

2) Én sem vagyok "hiányzós típus"

3) Nálunk egy darab cigány sincs a suliban

2023. nov. 10. 01:18
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha az egész suliban nincs egyetlen cigány sem, akkor az nem lehet egy szar iskola Magyarországon. Egyébként miért nem mész be a suliba, és kéred el személyesen a tanártól az anyagot, arra hivatkozva, hogy az osztálytársak nem írnak vissza, és nem adják oda? Nem ez lenne az ésszerű megoldás okostojás? Bizonyítékod van, mi kell még? A tanárnak kötelessége odaadi, vagy ha nem hajlandó, akkor nyugodtan menny fel az igazgatóhoz panaszkodni.
2023. nov. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

De jót nevettem most így hajnali kettőkor.

Ne röhögtesd már ki magad. Te hány éves vagy?


Szerinted majd megyek a tanárhoz? ofőhöz? meg mindjárt az igazgatóhoz mert xy nem képes elküldeni az órai jegyzetét? :D


Már miért lenne a tárnak kötelessége odaadni? Nem óvodáról beszélgetünk.

2023. nov. 10. 01:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!