Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik-e még olyan 14-15...

Létezik-e még olyan 14-15 éves valamennyire jol kinéző fiú aki singli és kedves, törődő??

Figyelt kérdés

nov. 10. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
15 évesen? Jézusom. Azoknak nincs még személyisége, öntudata. Neked sincs.
nov. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%

1es, neked meg agyad nincs.


Kérdező, nyugi, létezik. Csakhát... türelem és figyelem kell a társkereséshez. Ez ilyen.

nov. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

#2 már ne is haragudj, de az egyesnek igaza van. Egy 14 éves még merőben gyerek!


Ha ezt a kérdést 34-35 évesekről tette volna fel, nagyobb létjogosultságnak örvendene.

nov. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
Emberek, nincs itt semmi látnivaló, egy valószínűleg korban nagyon fiatal lány megsértődött azon, hogy elutasította, és/vagy megcsalta a "pasija" aki minden héten más, mert a 15 évesek még nagyon nem tudják, hogy mit is akarnak valójában azonkívül, hogy mindegyiknek ugyanolyan a frizurája. Amúgy biztosan létezik ilyen a nagy számok törvénye szerint, de ez inkább releváns esetleg a 17-20 éves korosztályra, akik már nem annyira gyermetegek.
nov. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
#2 14 évesnek társkeresés, ez jó.. xD.
nov. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gyík az a "singli"?
nov. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
14-15 évesen nem valószínű, hogy az jellemző bárkire, hogy törődő, a gyerekek inkább még csak igénylik a törődést
nov. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Te se lehetnél itt kérdező, 16 alatt nem használhatod az oldalt.
nov. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
#8 Ez a másik véglete az idiotizmusnak, persze nem mi írjuk a szbályokat, eltúlzottan szigorú intézkedések, pont az ilyen kérdések miatt. Vannak normális 14-15 évesek, akik például röhögnének ezen a kérdésen, de sajnos be van skatulyázva az összes ebből a korcsoportból, mert az általánosítás megy mindenhol. Nagyon sok kérdés van a gyakorikérdéseken, feltételezem ennek 1-5%-át 14 évesek írják, de a legtöbb esetben ez fel sem tűnik, hiszen nem rekedtek meg azon az értelmi szinten,ahol a kérdező tart épp. Szóval egyrészről érthető ez a szabályzás, másrészről pedig eltúlzott, "megúszós" óvintézkedésnek tartom.
nov. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%

15-16 évesen biztos, hogy nincs ilyen. Az még az az erősen lázadó korszak. ,,Nekem senki nem dirigál, nem mondja meg senki mit csinalok", stb. Várjál még kérdező pár évet! Bár én 20-on éves vagyok, és azt tapasztalom, hogy az én korosztályomban sincs törődő, értelmes férfi. Mind csak dugni akarna, meg hülyének nézni, vagy alkoholista, vagy drogos. Írom ezt úgy, hogy szerintem nem nézek ki rosszul, és az országban sok helyem megfordulok a munkám miatt, és mindenhol ugyanazt látom. Diszkòban/társkeresőn soha nem ismerkedem, úgyhogy nem onnan veszem ezeket.

Sajna ez van, de neked hátha nagyobb szerencséd lesz kérdező később!

nov. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!