Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen alternatív gyógymód...

Milyen alternatív gyógymód létezik a fiamnak, aki 15 éves és fiatalkori izületi gyulladása van? (JCA)

Figyelt kérdés
5 éve diagnosztizálták nála a betegséget,sokáig stabil volt az állapota,de 1 éve teljesen aktiválódott.Az orvosi kezelések kis mértékben javítottak a helyzetén.(a térdeit érinti leginkább,néha alig tud lábra állni)Az orvosi kezelés mellé szeretnék valamilyen alternatív gyógymódot!
2009. jan. 22. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
szia. hol kezelik a gyermeked betegségét? kicsit érintve vagyok a témában, mert barátnőm kislánya is ebben a betegségben szenved és annak idején sokat foglalkoztam a juvenilis chronicus arthritisszel. ők is próbáltak mindenféle alter gyógymódot, próbálkoztak cápaporc kapszulával, meg mindenfélével, de nem igazán volt hatásos semmi.
2009. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Az Orfiba járunk kezelésre.Mi már a biológiai terápiánál tartunk.(Heti2x injekció)Sajnos én is úgy tudom,hogy nincs sok alternatíva!De reménykedem!

2009. jan. 23. 07:45
 3/5 anonim válasza:
Egy barátom orvos, és ő nemrég biorezonanciás kezelés miatt látott egy meglepő javulást összizületi gyulladással kapcsolatban, részleteket nem tudok, de ha jól emlékszem felnőttről volt szó.
2009. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ,erre még nem is gondoltam pedig már hallottam róla!Utána fogok nézni!
2009. márc. 23. 11:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmetekbe az ALEXANDER-TECHNIKÁT. Nem mondom, hogy holnapra elmúlik minden baja, de igen sokat segíthet.

nézd meg az atstudio.hu oldalt

2009. ápr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!