Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell rögtön privátban...

Miért kell rögtön privátban zaklatni a nőket, ha válaszolnak egy szexuális kérdésre?

Figyelt kérdés
Komolyan addig terjed némely férfi felhasználó agyilag, hogy "nő + zegsz = rá kell mozdulni"? Pl válaszoltam egy orális szexel kapcsolatos kérdésre, és rögtön jöttek az obszcén privátok. Baromi idegesítő, és ha elküldöm őket az anyjukba, még én vagyok a paraszt... Ráadásul azt se tudjuk itt, ki hogy néz ki. Attól, hogy leírja valaki hogy szereti ha kinyalják, még lehet egy 200 kilós kopasz fogatlan öregasszony pl. Szóval számomra teljesen szürreális, hogy így 0 infóval rámozdulnak az emberre, ráadásul olyan kommentek alapján, amiknek a közelében sem volt bármilyen társkereső szándék, csak egy nyamvadt kérdésre válaszoltak...

nov. 12. 00:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%

Igen sajnos en is barmit irok ki, hogy szakítottam, vagy baratom megcsalt, a szenvedéseim minden es akkor kezdődik a privi áradat

“Hol laksz?”

“Hány éves vagy?”

“Ismerkednél?”

Komolyan mikor fáj valami ez az utolsó amit hallani szeretnél!

Nem tudom teli van kétségbeesettekkel. Es ha vissza utasítod akkor széttrollkodja a kérdésed hogy “nem csoda hogy megcsaltak, nem csoda hogy bántottak vagy megöltek”

nov. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
36%
Ne írd ki hogy nő vagy sajnos már megoldás nincs
nov. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem írod ki a nemed, akkor nem adnak választ, hanem kérdeznek, nő vagy, vagy ferfi ? Ezert mindig kiírom, hogy ezt megelőzzem. De ez az inceleknek felhívás a keringőre
nov. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
78%

Oké, még csak fél óra se telt el a kérdéstől. Nos ezzel a kérdéssel kivételt teszek és visszajövök hozzá. Fura, hogy négyen válaszoltunk fél órán belül, de nincs itt egy véglény se, aki megosztaná, hogy ilyenkor mi van ő benne, ami miatt ilyen takony mód viselkedik.


Egyik kedvencem valami 34-35 éves krapek. Évente sok kérdést kiír a biszexualitással kapcsolatvan, és minden válaszra ír, hogy az se zavarna-e a pasiban, ha igényelné popsi kényeztetést. Nem túlzok, az utóbbi években már összesen több, mint 10szer írt nekem.

Leírhatatlanul idegesítő.

nov. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%

Én is kapok privátokat dögivel, ha nem írom oda a nememet (férfi vagyok).

Kíváncsi vagyok, ezek a

nov. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%

Folyt

Ezek a madarak hogy néznek ki, ill a valós életben miért nem mernek kezdeményezni. Ha jól néznének ki, és kezdeményeznének is, akkor nem itt lennének, és hatodszor írnának.

nov. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%

27/f

Szerintem simàn a nevelès hiànya

Àltalànosítani hogy “minden fèrfi kötsög” neemmm helyènvalò..

Nemtudom hàny ève vagyok itt de 1x sem írtam privàt üzit ebböl kifolyòlag…szòval szerintem simàn a nevelès hiànya

nov. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
39%
7. Nem nevelés hiánya, kérlek ez az átlag itt! Eddig terjed a színvonal, ezt nyújtják a "férfiak".
nov. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
88%

Hàt arra gondoltam ha kicsit màs nevelèsben rèszesültek volna..akkor nem az lenne

“Csà dugunk?” Minden szexualitàs kèrdèsnèl…

Simàn kùltùràlatlan neveletlen ès valôszínûleg bûngyàva nèpsèg..

szerintem az ilyen emberek 85-90%-ànak a szülei sem sokkal különbek…

Ès most èn èrzem magam rosszul mert fèrfikènt engem is belevonsz a “fèrfiak”ba

Holott ahogy írtam eggyetlen privàtot sem indítottam soha ezzel a “szia dugunk”cèllal…

Ez mint a telefon$ex..de lehet rosszabb

Ès nemèrtem az ilyen “fèrfiakat”

Kellene valami nem ezekre az online-szatírokra

A töketlen szerintem passzolna

nov. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
67%
Igen, ez neveltetes, kultura! Rossz mintat lattak az apjuktol... sajnos a ferfitarsadalom egy resze azt a mintat tartja ferfiasnak, ha taplo es tirpak modon viselkedik. A kulturalt, normalis ffiakat meg leb€zizzak. :(
nov. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!