Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány többször sem mer...

Ha egy lány többször sem mer ránézni egy fiúra amikor az keresi a tekintetét és a fiú befejezi a próbálkozást van értelme hogy a lány még megpróbáljon kezdeményezni nála?

Figyelt kérdés
nov. 13. 18:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a lány, vagy a fiú?

Azért lényeges, mivel ha te vagy a lány akkor érdemes tudni miért nem néztél rá, mi változott, stb.

nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány

Csak nincs önbizalmam ehhez azért nem merek ránézni

nov. 13. 18:37
 3/15 anonim ***** válasza:

És sac per kábé korotok? Csak annyi, hogy tini, felnőtt...

Iskola, egyetem, munkahely?

Ha még tanultok esetleg ha alkalom adódik rá kérd el a házit, anyagot. Vagy egy baráti társaságon belül menjetek valahova (mozi, színház, park, étterem) lehet úgy forgatni a lapokat (nem túl feltűnően) hogy sokat legyetek kettesben.

Ha még érdekled akkor azt látni lehet a viselkedéséből majd, megfogod tudni állapítani. Ha nem segítek szívesen abban is.


1#

nov. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Felnőttek,az utcán szoktuk egymást látni egy helyen, meg a buszmegállóban sokszor

Egyáltalán nem ismerjük egymást

nov. 13. 19:11
 5/15 anonim ***** válasza:

Akkor nagy levegő és bátorság.

Mikor vártok a buszra, menj oda hozzá beszélgetni (pl. milyen szép az idő, melyikre vársz, hova tartasz, képzeld én is, stb.)

Lehet veszi a lapot erre, esetleg megkérdezi. Arra lehet tagadni vagy nem a pontos igazat mondani (a teljes igazságot a legnehezebb). Pl. Csak unatkoztam (végülis várakozni unalmas) és rajtad kívül nincs itt senki (ha mondjuk magával ellévő idős asszony, férfi társaság az is érthető neki miért vele beszélgetsz majd). Ha nem veszi, akkor meg csak simán beszélgettek egy jót.

Akár lehet a beszélgetés után barátok lesztek, rendszeresen találkoztok. Az haladás lesz. Akkor már eltudod dönteni akar-e bármit is tőled , érdekled-e.


1# 3#

nov. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#5 na arra befizetek, h egy lány, aki rá sem mer nézni egy fiúra, majd pont odamegy és leszólítja.
nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6#

Kellő felkészülettel sikerül neki. Úgy értem, elhatározza fejben mit mond neki, megfelelő-e, nem lesz-e fura stb. Akár átfuthat egy-két verziót a fejében, hogy éreztesse magával, jól fog sikerülni. Aztán oda egy, elkezd beszélni, a férfi válaszol, esetleg kérdez. Onnantól meg már adja magát a téma.

1# 3# 5#

nov. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#7 ezzel abszolút egyetértenék, ha ez egy élő beszélgetés. Gyk-e válaszok alapján kétlem, h hirtelen önbizalom lobban benne. De hajrá, én szorítok. Imádom a romantikus sztorikat.
nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8# Ugye? Én már a végére vagyok kíváncsi. Apropó, Kérdező, esetleg tájékoztatás minket a fejleményekről?


1# 3# 5# 7#

nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen majd megírom
nov. 13. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!