Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány többször sem mer...

Ha egy lány többször sem mer ránézni egy fiúra amikor az keresi a tekintetét és a fiú befejezi a próbálkozást van értelme hogy a lány még megpróbáljon kezdeményezni nála?

Figyelt kérdés
2023. nov. 13. 18:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Végül nem mertem hozzászólni de semmi érdeklődést nem láttam már rajta

Kétszer is odamentem ahol lenni szokott de csak álltam ott, inkább befejezem nehogy őrültnek tartson

2023. nov. 21. 17:57
 12/15 anonim ***** válasza:

11#

Kik voltak még ott? Miből gondolod, hogy nem érdekled?

Lehet azt hiszi azért nem néztél rá, mert nem érdekled, ezért ugyanazt a taktikát veti be, mint te. Vagyis úgy tesz, mintha nem érdekelted volna.

Persze ott van a másik eshetőség, hogy igazad van. De nem szabad ilyen pesszimistának lenni. Menj oda hozzá, akkor tudod meg az igazat biztosra.

Ez ott helyben a legnehezebb. Szóval, hogy ne kezdj pánikolni és magyarázni magadnak (pl. úgy se érdeklem) vegyél nagy levegőket és biztasd magad bátor szavakkal (pl. menni fog, nem hiába kereste a tekintetem) ezeket írd össze még otthon, és a találkozás előtt minimum két nappal mondogasd magadnak lehetőleg hangosan. Plusz a tükör előtt próbáld el mit tervezel mondani (nem baj ha nem jön össze helyben ugyanaz), ezek növelik majd az önbizalmad.


Remélem sikerül most már. Várom a fejleményeket.

9#

2023. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Én nem tudom kitalálni mit mondjak neki

elhívnám valahova, azt lehet vagy inkább ne?

nov. 27. 19:28
 14/15 anonim ***** válasza:

Ne egyből, nem ismeritek egymást, szóval hülyén venné ki magát.

Mondjuk menj oda, köszönj (esetleg mutatkoz be és kérdezd meg a nevét), kérdez az időjárásról/hogy érzi magát/merre készül. Két szóval sablon témákról beszélj.

nov. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 tomatopotao válasza:
Sziasztok, lehet már késő és emellett lehet, hülyeségnek tartjátok, de szerintem, ha teljesen elmondja őszintén az érzéseit, az is hatásos lehet, mivel alapjaiban pszichológiailag is kissé máshogy veszi, ki magát mint az, ha valaki a sablonos dolgokkal próbálkozik. Egyből kiderül, hogy a másik őszinte és érdeklődő, emellett talán mellékes (pozitív) dolgokat is társíthat, bár ez egyén függő...emellett, ha őrültnek tart, egyszerűen, csak képesnek kell lenned megmagyarázni, hogy miért, nem vagy az...én úgy gondolom, ezt az emberek sokszor elfelejtik, legyen egy dolog bármennyire rossz, ha képes vagy őszintén, értelmesen, megmagyarázni, akkor nagy valószínűséggel nem rossz amit tett, vagy ha rossz is, a személy belátta a hibáját/hibáit...bár ez már személyes gondolat, de az biztos, hogy ezt a szituációt, megtudnád magyarázni bárkinek, amellett abból is lehetne építkezni, ha őrültnek tart, az előző taglalásom szerint... persze írni egyszerűbb, mint a valóságban cselekedni...sok sikert, ha még van benned remény!
jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!