Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok inkább jó vagy...

Mit gondoltok inkább jó vagy rossz irányba tart a világ?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok véleményekre.
nov. 13. 19:46
A kérdező szavazást indított:
Rossz
46 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
A lehető legjobb irányba halad a rossz felé!
nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%
Egyértelműen rossz. Egyre inkább kiábrándító a társadalom.
nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
79%

Rosszat jelöltem, de igazából csak simán előre tart. A jó és a rossz relatív. Ha szegény vagyok, akkor a gazdagok gazdagodása rossz irány. Ha gazdag vagyok, akkor ez jó. Ha agresszor vagyok, akkor jó, h le tudok igázni egy gyenge népet. Ha gyenge vagyok, akkor rossz, h az agresszor lenyom.

Én abban reménykedem, h a tudományos fejlődés nem áll le és bármilyen körülmények között utat talál magának. Elvégre az az emberiség jövője, legyen az bármilyen jövő.

nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem stagnál.
nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ez is fontos hogy szerintem állóvíz van, vihar előtti csend.
nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
42%
Túl sokat veszünk el a környezetünkből, ahhoz képest viszont nagyon keveset adunk vissza a teremtésnek. Ökológiai, társadalmi katasztrófa előtt állunk. Ha valaki megoldásról beszél, kezdjünk el gyanakodni. Ugyanis nincs megoldás. Majd ez a technológia tudósok stb. megoldja. Nem oldja meg.
nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
68%
Épp a tudományos fejlődés az, ami a legrosszabb irányba viszi jelenleg az emberiséget.
nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
85%
Stagnál? Mihez képest? Az elmúlt néhány évben is hatalmas események vannak. Covid, jelentős háborúk, az AI fejlődése és térhódítása, pl művészetekben, meg sztem mindenki tudna még mondani példákat az elmúlt max 5 évből. Ha ez a stagnálás, meg állóvíz, akkor nem tudom mi nem az.
nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
#7 Pontosan, de a tévék pont ezeket mutogatják, pont erre büszkék, csak az emberek nem látják hogy ez is a hülyítés része.
nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
77%
#8 Képes leszel megnevettetni, pedig nagyon rossz napom van, ma senki ne szóljon hozzám!
nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!