Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok inkább jó vagy...

Mit gondoltok inkább jó vagy rossz irányba tart a világ?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok véleményekre.
2023. nov. 13. 19:46
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
80%

"Soha sem volt olyan jó emberként élni ezen a bolygón mint ma. Sohasem volt ilyen biztos az életbenmaradás, és sohasem volt ilyen kényelmes az élet."


Meg lesz ennek a böjtje. Életnek hazudjuk amit manapság művelünk. Az élet nem így működik. Elszigeteltük magunkat a természettől, kizsigereltük, teleszórtuk szeméttel a környezetünket. Ez a fogyasztói létberendezkedés katasztrófához fog vezetni.

2023. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
77%
14. ezt mondd Indiában vagy Fekete-Afrikában...
2023. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
96%
A zembereken is múlik, tehát rossz irányba haladunk.
2023. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
62%
Környezetileg rossz, de amúgy jó, zenében inkább rossz, videókban vannak zseniálisak, filmekben stagnálás van, természet kezd kipurcanni.
2023. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
24. Értem! 👍
2023. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
38%
Nekem a 30 alatti emberekkel több a jó tapasztalatom, jobb fejek mint a közép. idős korúak átlagban. Szóval szerintem jó.
2023. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Nagy tévedés azt gondolni, hogy csak itt mennek rosszul a dolgok. Lehet, hogy itt még rosszabb, de a legnagyobb problémák globálisak, rendszerszintűek. Majdnem mindegy, hogy az ember Szegeden jár vagy New Yorkban, mindenhol van egy elit, akik minden 'válságból' jobban, gazdagabban jönnek ki, és van egy hatalmas (egyre növekvő) elszegényedő tömeg, amelyik egyre többet szenved, egyre rosszabbul él, de valamiért még mindig fenntartja azt a rendszert, ami még boldoggá sem teszi.


Nyugaton is csak egy rossz vicc a politika, és ott sem kérdés, hogy csak egy álvalóságshow, ami arra jó, hogy a valódi problémákról, a súlyos szociális különbségekről elterelje a figyelmet. A többség már sehol nem hisz őszintén a demokráciában, mert ilyen elnyomó, kizsákmányoló rablókapitalizmus mellett-mögött nem működik. És amíg ezen a téren nincs változás, addig az emberek csak egyre ellenségesebbek, frusztráltabbak és reménytelenebbek lesznek. Magyarországon nagyon látványosan szétesett a társadalom és nincs már szolidaritás semmilyen szinten, de lassabban ugyanez játszódik le világszerte is.

2023. nov. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Versenyezzünk hol szarabb a helyzet!

A válaszadók között értékes nyereményeket sorsolunk ki! 👞🧣📸🔦🔫🛵🦽🥇

2023. nov. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Én cipőt kérek, vagy inkább bakancsot.
2023. nov. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg csak ez van készleten!


[link]


(ha megfelel)

2023. nov. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!