Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is egyre több...

Szerintetek is egyre több manapság a megkeseredett ember?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen veszem észre ezt, hogy egyre kevesebb az olyan ember, akin látnád, hogy boldog lenne. Kb. Mindenki elfordul mindenkitől, kárörvendőek, mindenki lesz.r mindenkit stb.

Gyakorin is kb kiírsz egy kérdést és 10en rád ugranak, hogy piszkáljanak.

Fiatalok, idősek teljesen mindegy…

Én elhiszem, hogy szar helyzet van, de szerintem kezdünk nagyon olyan attitűdöt felvenni, mintha a második VH-ban lennénk.



nov. 13. 22:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
30%
Mi tizen, huszon évesek szerintem nagyon jól megvagyunk, jó látni hogy mi jobbak, vidámabbak leszünk.
nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Hát igen, de olyan mintha a 10es 20asok inkább egy másik világban élnének.. tiktok ezerrel.

Jó persze, nem mindegyik. De ez is nagyon ijesztó

nov. 13. 22:12
 3/35 A kérdező kommentje:
Ijesztő*
nov. 13. 22:12
 4/35 anonim ***** válasza:
90%
Lassan 14 éve orbán-kormány van, és esély nincs megszabadulni tőle, mégis mitől kéne vidrámnak lenni? A világrekord adóktól, a nyugati áraktól és keleti bérektől, a szétvert egészségügytől ahová csak meghalni jár az ember, a szétbarmolt oktatástól, a kormánypropagandától, a gyűlöletkeltéstől, a jogállamiság szétverésétől, a lakásáraktól, a kilátástalanságtól, vagy mitől kéne olyan vidámnak lenni mégis?
nov. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
58%

1. Szerintem közre játszik, hogy elöregedő társadalom vagyunk. Vagyis sokan válnak özveggyé, ami már eleve egy nagy teher, trauma. Vagy a korona is sokak életét vette el, sokaknak okozott gyászt.

2. Trianon, sok embernek vannak rokonai határon túl még most is. Oké, lehet átjárni, de Kárpátalja háborús övezet. Sokan ezért is szomorúak, féltik a szeretteiket.

3. Csapból is az folyik, hogy légy szabad, dönts el mindent te. Légy a magad ura felfogás nagyjából. Oké, egyes téren érthető. Viszont lehet ezért (is) növekedett meg az iskolai szekálások száma. Ő menő, a másik nem, mi a teendő? Szekáljuk. Nem baj az, ha leszidnak sőt, egyes helyeken még tanár gyilkosság is volt már. Aztán így lesz sok önbizalom hiányos, főleg ha otthon se a legjobban bánnak vele. Az ilyenek lesznek olyan depisek, hogy a vonat elé akarnak ugrani.

4. Itt gyakorin mindenkinek nagy a pofája, annak is, aki a valóéletben tutyi mutyi, alamuszi.

nov. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
83%
Ez így van ,ezt én is így érzem , a fiatalok egyik fele túl van pörög e, a másikat eszi a bánat, és szó szerint ez van ráírva az arcukra , a középosztály és társai igen megkeseredettek és rosszindulatuak. Magamról is észrevettem ,hogy mivel nem nagyon vagyok megelégedve a mostani dolgaimmal ,nem érzem jól magam a boromben,de ezért soha nem béntanék vagy kotekednék mással, azzal semmi sem lenne jobb!
nov. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
67%

A kérdésedből ömlik a negatívum.


Érdekes, én több tucatnyi kérdést írtam ki, nem ugrottak rám tizen.

A hétköznapokban is rengeteg segítőkész emberrel találkozom.


Elsősorban magadba nézz: megkeseredettséget ott biztosan találsz.

nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
37%
A magyarok bunkók..Legyen az itt, a buszon az utcán vagy főled egy boltban az eladó jó ha meg nem öl.. Nem élek már Magyarországon, nem is tudnék amennyi megkeseredett ember van..TISZTELET A KIVÉTELNEK.
nov. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy elszegényednek az emberek úgy lesznek negatívak. Az emberek nem irányíthatják szabadon az életüket. A népképviselet elveszett, sok mindenben reménytelen a helyzet.
nov. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
82%

Csodálkozol? Semmi jövőnk nincsen. Konkrétan vagy beállunk a sorba és robotok leszünk, vagy a saját utunkat járjuk és kockáztatunk.

A fiataloknak meg az idősebbeknek sincs semmi motivációja, mert mindent elvesznek.

Nincs még egy ilyen szarkupac ország, ahol ennyire ellehetetlenítenék az embereket.

nov. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!