Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon ki az UFO? Egy ismerősöm...

Vajon ki az UFO? Egy ismerősöm viselkedésével teljesen ellentétesen viselkedem, gondolkozom. Ő olyan, mint valami jótündér, széplélek, én tiszta megkeseredettnek, pikírtnek tűnök mellette, szőrszálhasogatok, kihozza belőlem.

Figyelt kérdés

Az én világomban ez a normális, ez a realitásom, így élek. Példákkal:

én nem mondok ilyeneket (mert nem érzek így), mint ő, hogy "én minden emberben látok valami szépet", "mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát", "nem bírom a cicaharcot, sose csináltam", "nem akarok senkinek se megfelelni", "imádom a természetet", "ő olyan csupaszív nő", "ha te nem állsz ki magadért, akkor senki se fog" stb. Én nem beszélek így, nem látok mindenkit szépnek, nem mondok ilyeneket (ha nem érzem így), hogy "további szép napot!", nem lágyulok el minden kisbabától és nem gügyögök, nem érzek rá ingert, nem szeretem a gyerekeket. Már kicsit émelygek ettől a sok jóságtól meg pozitív mondattól, úgy érzem, közhelyszótárt reggelizett, nem tudok vele mit kezdeni. Nem vagyok egy konfliktuskereső alkat, de zavarnak ezek a mondatai (márpedig csak ilyen mondatai vannak), beleállok már mindegyikbe. Akkor többnyire az a válasza: jó, igen, de... A kérdés az, hogy vajon miért zavarnak ezek a mondatai?


2023. máj. 24. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért zavar, mert megkeseredett vagy és valahol legbelül irigyled a pozitív hozzáállását.


Hidd el, kedves kérdező, hogy a kedvesség sok kellemes hatással van az ember közérzetére. Egyszer próbáld ki és, ha nem tetszik, nem muszáj kedvesnek lenni.

2023. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A sok szóbeli megnyilvánulás zavar. Ha nem harsogja valaki, hogy természetbarát meg nagyon asszertív, meg sose használt ki még életében senkit, attól még az igaz lehet. Csak harsogni minek. Ha eltelik egy kis idő, a gyakorlatban, önreklám nélkül is ki fognak ezek derülni róla. Amúgy azt elismerem, hogy megkeseredett vagyok, hozzá képest mindenképpen. Amit ő csinál, az nekem nem hiteles.
2023. máj. 24. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy dolog akkor nem hiteles, hogyha nem ugyanazt csinálja, amit mond. Pl én is szeretem a természetet és ezt hangsúlyozom, amikor lehet vagy kell. Sokat járkálok az erdőben stb. Nem szeretem a meteorológus attitűdöt, a szép napot stb nem az én világom, de pl azt gondolom sose használtam ki senkit, látok mindenkiben valami szépet, tényleg nem akarok senkinek megfelelni (emiatt pl egyedül élek), viszont nem szeretem a gyerekeket, a kisállatokat (ők viszont engem igen). Szóval az ember mindenféle, lényeg, hogy amilyen, aszerint létezzen. Ha neked nincsenek jó gondolataid, akkor az is te vagy, hozzáteszem én sem szeretem a panaszkodós embereket.
2023. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Vajon ki az UFO?"


[link]

2023. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Bocs, de hogy a fenébe jön ide az Azonosítatlan Repülő Tárgy?

Azért a fogalmakkal talán tisztában kéne lenni.

2023. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az illető nekem azért nem hiteles, mert csupa pozitív, kedvező dolgot mond magáról. Ő soha nem akar megfelelni senkinek, ő sok zöldséget eszik, ő mindenkiben lát valami szépet, ő egész életében mint munkavállaló, mint munkáltató korrekt volt mindenkivel, ő nem a diplomák száma szerint nézi az embert, ő mindenkivel megtalálja a közös hangot, ő mindenkitől békében vált el, ő kiáll magáért, stb stb. Ő még soha életében nem volt irigy senkire. Ilyen ember a Földön nincs. Nekem egy csomó gyengeségem van.
2023. máj. 24. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!