Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szabó Péter spirituális...

Szabó Péter spirituális tanító vagy motivációs tréner?

Figyelt kérdés
nov. 14. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Motivációs tréner
nov. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Egyébként mi a különbség a spirituális tanító és a motivációs tréner közt?
nov. 14. 23:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz megfogalmazni... A spirituális tanító "megvilágosodott", tudja mi a valódi tudatosság, hogy mi az élet értelme, hogyan működik a világ. Ilyenek pl Eckhart Tolle, Teal Sean, Tóth Nerella, Esther Hicks, Bentinho Massaro, Sadhguru, stb.

A motivációs trénert csak érdekli ez a dolog, illetve abban próbál segíteni, hogyan éld jól az életedet a Földön.

nov. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aha így már azért értem :) és jól megfogalmaztad ,köszönöm :) engem mindkettő érdekel! De lehet a motivációs trénert jobban érdekli az anyagi dolog nem?
nov. 14. 23:28
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Ha ugy erzed, mintha Jezus hegyi beszedet hallgatnad, akkor spiritualis tanito. Ha anyagi dolgokban vag, karrierben ad tanacsot, akkod motivacios trener. Ha arrol beszel, hogyan kellene mas embereket kezelni es a sajat eletedben milyen valtoztatasokat kellene eszkozolni, akkor eletviteli coach.

E harom kozott nincs olyan nagy kulonbseg valojaban, hisz minden mindennel osszefugg.

nov. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Köztörvényes bűnöző inkább
nov. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szélhámos.
nov. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Manipulatív szélhámos, aki a tanításai néma szégyennel küzdő ezreket hagytak hátra.
nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"A motivációs trénert csak érdekli ez a dolog, illetve abban próbál segíteni, hogyan éld jól az életedet a Földön."


Szerintem meg az, hogy minnél kevesebb energiabefektetéssel, minnél több lóvét tegyen zsebre.

nov. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!