Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretem a saját testsza...

Miért szeretem a saját testszagom és mások szagától pedig rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
Szeretem a saját fingszagom,izzadságszagom,lábszagom,stb. De ha másnak a testszagát megérzem felfordul a gyomrom.Ezzel más is így van?

nov. 15. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Mert egoista narcisztikus p#fej vagy!
nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem.Sőt pont teljessen az ellentetje vagyok.Meg nem szó szerint értettem azt,hogy szeretem hanem hogy elviselem meg nincs vele bajom.Köszönöm az értelmes válaszodat te frusztrált gyökér :)
nov. 15. 14:48
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Lehet, hogy nem, de azert te is aberrans lehetsz, hogy fingszagokon jar az eszed.
nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Neked sosem jár néha hülyeségeken az eszed?Jó unalmas lehetsz
nov. 15. 14:56
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Lehet, de en igy vagyok tokeletes!:)
nov. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na örülök neki,hogy tökéletesnek találod magad.Így kell ezt:)
nov. 15. 15:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi orr számára viszonylag nagy koncentráció kell az adott szag, illat felismeréséhez. Mikor elkezdesz használni egy új parfümöt, az elején érzed az illatát, később viszont hozzászokik az orrod, nem fogod magadon érezni, többet fogsz fújni magadra. A testszaggal ugyanez a helyzet, míg a saját szagod számodra megszokott, így nem érzed kellemetlennek, máséhoz viszont nem szokott hozzá az orrod, így zavarónak, büdösnek érezheted. Magyarul előbb fog zavarni más izzadtságszaga, mint a saját sz*rszagod, hiába te vagy büdösebb.
nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Hát én nem is tudom mit mondjak puki és lábszagfétisesként mennyire szeretem érezni a másik ember szagát, de a balerinás lábszagtól eltekintve még, jó érzés arról képzelegni hogy a hűvösebb időszakban a csajról lekerül a zokni és elkezdem szaglászni a mezítlábas lábát ami nem túl kellemetlen szagú! Még a harisnyás lábszag amit jónak találok, de ilyen büdös zoknifétisem elmondhatjuk hogy nincs xD 😀😀😂😂
nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
8 😐😐😐🫢🤢🤢🤢🤮
nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Te disznó vagy kérdező? 🌫️🐷🌫️
nov. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!