Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szereted a saját testszagodat?

Szereted a saját testszagodat?

Figyelt kérdés

2014. nov. 1. 01:38
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nem
2014. nov. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Az izzadt testszagomat nem szeretem, főleg, ha mondjuk a hónaljamtól a ruhám is izzadt lesz.

A lábszagomat néha szeretem, de csak a sajátomat. Meg a pіnám szagát is. Reggelente be szoktam nyúlni a nagyajkaim közzé, és megszagolom az ujjamat. De nem gerjedek be rá, vagy ilyesmi, csak kellemes.

Egyébként leszbikus vagyok, lehet, hogy ezzel függ össze.

2014. nov. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Bizonyos mértékig igen. Van az embernek egy "alap szaga", szerintem minden ember bőrének más a szaga. Azt szeretem és talán nem véletlen, hogy a bátyám bőrének ugyanolyan szaga van. Ha őt átölelem és érzem a bőre szagát, valami különös biztonságérzetet ad. Ezért azt gondolom, hogy mérvadó a párunknál is, hogy milyen szaga van a bőrének, hosszútávon ez nem mindegy. Persze ezt a bőrszagot nem frissen zuhanyozva érezni, hanem mondjuk fél nap után. Azt hiszem a férjem bőrszaga kicsit hasonló az enyémhez és ez fontos lehet. A hónaljszagot nem szeretem, főleg ha kicsit savanyú pl. egy egész napos trappolás után. A bátyám beszélt le az erős izzadásgátlókról, mert úgy hallotta, hogy ezek alumínium tartalma miatt is lehet mellrákot kapni. Egy ideje nem használom, hanem helyette aloe vera készítményt, de lósz..rt sem ér. Nagyon utálom, hogy már a nap második felére büdösnek érzem magam, és gondolom, hogy ha én érzem, akkor más még inkább. Lábszagom nincs érdekes módon. A saját puncim szagától kicsit idegenkedem, ez is érdekes. Nem érzem büdösnek, csak valamiért idegen. Ezért csak nagyon frissen fürödve szeretek szexelni, a napközbeni spontanitásnál kicsit feszélyezve érzem magam.
2014. nov. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
néha igen néha nem...
2014. nov. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Köteles Virág válasza:
23%
miért kérdeznek ilyesmiket az emberek?
2014. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kajaszagút szoktam izzadni (a rántott hústól a különféle főzelékekig bármit), és hát... fura. Szagolgatni nem szeretem, de az vicces, amikor kicsit izzadtan belépek egy helyiségbe, és hirtelen mindenki megéhezik a szagtól.
2014. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lábszagomat szeretem mezítlábas lábszagomnál elképzelni hogy a jó nőknél is ugyanolyan az alapszag ha mezítlábról van szó! Meg az izzadt kukiszagomat is szeretem a balerinás lábszaghoz hasonlítani ha ahhoz hasonló! 😀😀☺️☺️☺️
nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!