Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha a kapcsolatok...

Mit tegyek, ha a kapcsolatok elején mindig egy frászban vagyok?

Figyelt kérdés

Jól alakul minden, 4 hónapja vagyunk együtt, eddig úgy érzem ha minden rendben lesz, a férjemnek is el tudnám képzelni később.

Ő is szeret, semmi okom kételkedni sem, mégis bennem van, nehogy egyszer csak azt mondja, mégsem akar velem lenni és hagyjuk. Hozzáteszem soha nem jártam még így, nem tudom miért vagyok ilyen.

Pszichológus?



nov. 16. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
elengedés módszerek használata
nov. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Es az hogy működik 1- es?
nov. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, te sokkal jobb vagy azoknál az idióta nőknél, akik ilyenkor direkt szakítanak a férfival, nehogy ő szakítson velük.


A te érzéseid mögött gyerekkori problémák lehetnek. Nem voltál biztos a szüleid szeretetében.


Jó esetben enyhülni fog ez az érzés, ahogy egyre hosszabb ideje együtt lesztek.

nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a vicc, hogy szüleimre mindig mindenben számíthattam, mai napig is, szóval nem hiszem, hogy emiatt.

De en sem tudom az okát. :(

Önbizalmam meg soha nem volt sok, de hogy ez honnan jön, nem tudom..

nov. 16. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!