Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudom önmagam adni?...

Miért nem tudom önmagam adni? Hogy változhatnék meg?

Figyelt kérdés

Én a barátaim körében nagyon pörgős vagyok és sokat beszélek.

Viszont van egy barátom (akivel igaz nem minden nap látjuk egymást, de hetente egyszer igen)

És őt is a barátomnak tekintem, viszont elötte nem nagyon tudok megnyílni, és nagyon csendesnek érzem magam.

Ha beszélgetünk és eszembe jut valami akkor azt inkább magamban tartom, hogy ne legyen "kínos".

Egyre jobban zavar, és nem tudom hogy miért van ez. Amúgy ő nagyon sokat tud beszélni, szóval nem tudom, hogy mi van velem :(..

Szerintetek mit kéne tennem?



nov. 17. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű szociális dinamika, csak egy harmadik kerék vagy a társaságban.
nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő nem olyan. Valakivel valakikkel lehet jókat dumálni másokkal meg nem.
nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

vagy az van, hogy nem tekinted barátodnak, túlságosan viselkednek kell előtte. Az csak egy dolog, hogy barátodnak tekinted, de lehet, hogy tudat alattilag nem érzed magad vele annyira jól. Lehet ez azért is, mert vele nem annyi a közös bennetek, vagy nemrég óta ismered még, ezért nem tudhatod, hogy mennyire lenne hozzád elfogadó. Ha nem tudod magadat adni úgy, mint a többi barátod előtt, akkor szerintem érdemes ezen elgondolkodni.

Vagy lehet, hogy tetszik neked az illető, csak magadnak sem vallottad még be, azért nem akarsz ciki lenni.


Az, hogy mit kellene ezzel kezdeni, nem tudom. Az idő elrendezi. Végül is, ha ez őt nem zavarja, és ha idővel ez enyhül benned, akkor nincs belőle gond.

nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudnék vele beszélgetni, csak nem mondom ki amit szeretnék neki mondani. Szóval ez a szar az egészben, hogy félek attól hogy kellemetlen helyzetbe kerülök elötte
nov. 17. 19:43
 5/7 A kérdező kommentje:

#3

Van benne valami, a többi barátaimhoz is kellett egy kis idő, hogy megnyíljak.

Utálom a kínos helyzeteket, szóval senki elött sem szeretnék kellemetlen lenni

nov. 17. 19:46
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
És mit akarsz neki mondani?
nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hosszúhajú ***** válasza:
100%
meg akarsz felelni. úgy érzed az igazi éned nem elég jó és unalmas lehetsz. olyan próbálsz lenni hogy jól gyere ki a szituból, érdekes maradj, keljél nekik. - mintha magamat olvasnám. ha önbizalmad lesz, eléred hogy ne egy maszkot tegyél fel, mert vagy érzed mnajd hogy így is jó vagy, vagy pont lesz@rod majd hogy neki ez megfelelő e. önbizalmat pedig sikerélménnyel szerezhetsz. az megerősít.
nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!