Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon rossz beugró minden...

Nagyon rossz beugró minden emberhez a kedves stílus?

Figyelt kérdés

Alapvetően ilyen lennék, viszont észrevettem, sokan átmennek iszonyat lekezelő, kioktató, lábtörlő szintet megütő modorba, amikor beszélek velük(csakis itt interneten, életben kicsit más...)

Erre én erősen hangnemet váltok, olyankor gondolom meglepődnek.

De szinte sok esetben ez a menet.

Viszont vannak emberek, akik ezt felismerik, velük nagyon jól kijövök.



nov. 19. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos, van ahol tényleg nem nyerő. Vannak embertipusok akik gyengeségnek veszik és egyből azt fogják lesni hol húzzanak le, vagy éljenek vissza vele. Aztán vannak rosszindulatú emberek akiket szintén zavar, mert ellentétes a saját világképűkkel. Őket is irritálja, és cseszegethetnek ezért.

Ez a két dolog amire tudok most hirtelen gondolni, de bizonyára akad még. Azért legtöbbször jobb a kedvesség, és meg is térül.

nov. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nehéz, mert interneten sokat adok-veszek, általában ez a beugró ha venni akarok valamit, fix, hogy nekem adják el elsőre.

Viszont sokan erre érdekesen reagálnak, de kifejezetten művelt, értelmes emberek.

nov. 20. 02:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja adok veszek csoportba teljesen más a helyzet, ott azért kevésbé tudnak visszaélni vele :) Rövidtávú ismerettség. Az ilyen helyeken én is mindig maximálisan udvarias és korrekt vagyok, eladóként és vevőként egyaránt.
nov. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!