Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz, ha valakinek...

Szerintetek gáz, ha valakinek relatíve olcsó autója van, de kifejezetten drága ruhákat vesz fel?

Figyelt kérdés

Olcsó autó alatt nem egy 15 éves használt swiftet kell érteni, hanem az egyik legolcsóbb 2023-mas autót, amit újonnan lehet venni…


Ruhákból sem guccira meg balenciagara kell gondolni, hanem visszafogottabb márkákra, igaz az áruk megközelíti az előbbieket.


Én most kezdtem el sokat keresni, illetve örököltem is… Tehát eléggé megváltozott az életem.


Abszolút nem akarom elkótyavetyélni a “vagyonom”, de eddig mindig aszerint öltözködtem, hogy mit bír el a pénztárcám és nem aszerint, hogy mit engedhetek meg magamnak…


Nem a mennyiségre megyek rá vásárlásnál, mivel tudok vigyázni a dolgaimra… Autóból is vehetnék most kicsit drágábbat, sőt ilyet mint most fogok már évekkel ezelőtt is vehettem volna, de akkor inkább eltettem a pénzt mert sokadrangú prioritás. Valamint abban biztos vagyok, hogy ennél márkásabb vagy magasabb felszereltségű, nagyobb tudású (stb) autóra nem lesz szükségem a következő években…


A ruhákon viszont erősen gondolkodom, hogy megvegyem e így azt a néhány “luxus” darabot ami tetszik, mert habár mint írtam relatíve visszafogottabbnak számítanak szerintem, a kontrax miatt lehet hogy úgy néznék ki az alsó árkategóriás autóval + luxus ruhákkal mint egy bohóc (?)… Ezt most én annyira nem tudom megítélni, de azért ha olyasmivel égetem le magam amire még költök is, az nem túl jó üzlet.


Kicsit feleslegesen hosszúra sikerült, bocsi, köszi ha végig olvastátok!


Ti mit gondoltok?



2023. aug. 31. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
azt vedd ami neked jó, ami tetszik, ne az ára számítson hanem hogy tetsszen mert akkor leszel önazonos, és úgy nem gáz
2023. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1. Köszi a választ!


“ de eddig mindig aszerint öltözködtem, hogy mit bír el a pénztárcám és nem aszerint, hogy mit engedhetek meg magamnak… “


Hoppá, most vettem észre hogy írtam néhány ehhez hasonló hülyeséget, nem olvastam át a kérdést :D


De a lényeg azért szerintem érthető!

2023. aug. 31. 20:42
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
szerintem ez így menőbb mintha mindenből a legdrágábbal flexelnél
2023. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Én teljes mértékben leszarom ki hogy öltözik és milyen kocsiban ül.
2023. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a legtöbb embert nem érdekli. Légy emberséges s ennyi. M1 mi van rajtad, érezd jól magad.
2023. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy gáz. Én pont fordítva vagyok, drága autó (a biztonság miatt), viszont olcsó, nem márkás ruhák. Engem nem érdekel, ki mit gondol rólam.
2023. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Micsoda problémák...

Normális ember leszarja milyen autód van meg milyen márkas ruhád. Ezek a márkás göncök sokszor kimondottan ízléstelenek és rondák.

2023. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a prioritása.


Van akinek drágább az autója, mint a lakása.


Van, aki meg havi fizetéséből megtudna kettő olyan autót venni, mint amit vezet.

2023. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 veterán vas ***** válasza:
70%

Kinek akarsz megfelelmi, és miért?

A szomszéd ájuljon el az autódtól?

A sógorod irigykedjen az öltönyödre?

Talán a munkatársadnak tessen a órád, cipőd, szemüveged?


Élhetnéd a saját életedet........ 🤔

2023. szept. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!