Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek voltak a 2010-2019-es...

Milyenek voltak a 2010-2019-es évek?

Figyelt kérdés

Nem tudom megmagyarázni, hogy miért de sokkal jobban szerettem akkoriban az életet, jobb volt a “hangulat” vagy nem tudom.


Mi volt más akkor mint most? Vagy csak én érzek így?


nov. 19. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Kinek milyen. Szerintem nem volt se jobb, se rosszabb.
nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

A covid előtti boldog békeidők voltak, még a klímaszorongás sem volt ilyen hangsúlyos, és valahogy a melegfrász sem tombolt.

Valamint kisgyerekes anyuka voltam 3 kamasz leharcolt mutterja helyett, személyesen ennyi változott az életemben :D

nov. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem tudom, nekem annyira nem voltak jó évek, úgyhogy személyfüggő.
nov. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Én ezekben az években voltam tini. De 2019-ben meg már 21. Én egyébként 2019-ben voltam utoljára tartósan, tehát minimum félévig boldog, elégedett, úgyhogy nekem hiányzik az az év.
nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem annyira nem voltak jók. Nem volt munka, válság volt 2008 után és ez kitartott sokáig. A lakásárak kilőttek, csak lestem.
nov. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkoriban még történtek dolgok az életemben, manapság meg csak az unalmas, szürke hétköznapok egymás után.
nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt covid, se háború a szomszéd országban stb., ilyen szempontból békésebb időszak volt, az biztos. Sajnos a covid utóhatásait sok mindenben lehet most is érezni, az emberek eltávolodtak egymástól eléggé.
nov. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, elrepült mint egy pillanat.
nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%

Én is jobbnak érzem, szerintem is más volt, sokak többet kommunikáltunk egymással. Az emberek közvetlenebbek voltak, és ez szerintem a korszellem miatt változott meg a COVID és a MeToo dolgok után. Haverokat tudtam szerezni egy random kocsmában idegenekkel beszélgetve vagy az egyetemen, mindenki laza és nyitott volt, még a közösségi média is egymásról szólt. Ha megnyitottam akkoriban a facebookot, a barátaim, ismerőseim kiírásait láttam, ma meg másik kontinensről származó "vicces" videókat és reklámokat.

Tavaly nyáron kerestem egy termet az egyetemen számomra ismeretlen kampuszán, 3! különböző lányhoz mentem oda 5-10p eltérésel, ebből 1 szó szerint lekavart, hogy bocsi, a barátja várja (kösz b+, de gondolom nem abban a teremben ami nekem kell), 1 nem válaszolt csak elsétált (ez mi?) , és egy mondott annyit, hogy "bocsi, nem tudom", de ezt is inkább elhajtásnak értelmeztem. Be tudom lőni magam reálisan kinézetre, és mind a három olyan volt, akikkel nem is kezdenék, mert dimenziókkal jobb pasi vagyok. Nagyon sajnálom azokat a kortársaimat, akiknek most kell párt keresniük, konkrétan megrázó és szürreális volt az egész jelenet.

nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
2010-es évektől jött egy nagy technológiai fejlődés pl.: egyre többen használtak okos telefont, megjelentek a drónok stb. Javult a magyar zenék minősége, filmes effektek jobbak voltak. Javult az életszinvonal, talán el is nyugatiasodtunk kissé. Az emberek már nem oroszt inkább angol tanultak.. többen utaztak külföldre.háború sem volt a közelben. A covidot még hírből sem ismertük..csak a kergemarha kórt, madárinfluenzát,sertéspestist...aztán valaki megevett Kínában egy kis denevér csemegét és kezdetét vette a Pillangóhatás.
nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!