Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek voltak a 2010-2019-es...

Milyenek voltak a 2010-2019-es évek?

Figyelt kérdés

Nem tudom megmagyarázni, hogy miért de sokkal jobban szerettem akkoriban az életet, jobb volt a “hangulat” vagy nem tudom.


Mi volt más akkor mint most? Vagy csak én érzek így?


nov. 19. 14:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
33%

2014ben azért volt Ukrajnában háború, tehát ezt se mondhatni nem volt.

Szerintem kb 2010-2016ig mit sírsz, miért nem lettél mérnök programozó felénk keleten kb 60-120 nettókat kerestek az emberek kb éhenhalás volt. Aztán beidultak a fizetések 2017 elejétől évi 10-20 százalékos bérrobbanásokkal, a házárak is háromszorosa, de sok helyen 4, és 5szöröse lett. Sokan agybafőbe kezdték vállalni 20-25 évesek a gyereket befelé, olyanok akiknek semmi kedve se volt hozzá.

nov. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azokban az időkben voltam általános iskolás, majd gimis, szóval jócskán történtek akkoriban dolgok velem, mégis nyugodtabb, békésebb idők voltak.
nov. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!