Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy régi ismerősöm mondott...

Egy régi ismerősöm mondott rám egy nagyon csúnya dolgot, de sajnos úgy érzem igaz. Szerintetek is?

Figyelt kérdés

Egy este összefutottunk és beszélgettünk, vele amúgy mindig csak olyan haverok voltunk, 23 évesek vagyunk.

Szóba került a csajozás téma is, persze nekem sosem volt sok közöm a lányokhoz, általában keresztülnéznek rajtam, akkor is mikor napi szinten keményen edzettem, elég izmos voltam, sokan meg is dícsértek.

Volt egy barátnőm de az sem tartott sokáig.

És azt mondta nekem hogy nem véletlenül nem vagyok népszerű a lányoknál, a sz4r genetikámat pedig köszönjem meg az apámnak, meg hogy nem mindenkinek lenne szabad szaporodni és ez lesz az eredménye.

Nem rossz indulatból mondta szerintem ő általában őszintén kimondja amit gondol.

De ez most nagyon mélyre ment mert szerintem totál igaza van...


nov. 20. 12:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez nagyon helyzet függő. El tudom képzelni, hogy két haver, vagy barát, barátnő viccelődik egymással és saját magukat is kifigurázzák. De nyilván azért nem esett jól, mert igaznak érzed.

De ettől még nem biztos, hogy igaz! Sokszor inkább a hozzáállás, a viselkedés a gond, nem a külső. A külsőnél az a fontos, hogy valaki legyen ápolt, normális, nem extrém. Persze van, akit csak a külső érdekel minden korosztályban és mindkét nemben.

nov. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a szépség mindenkinél mást jelent és egy párkapcsolat kialakulásához nemcsak a külső számít. Lehetsz te adonisz isten, ha olyan tutyimutyi visszahúzódó félénk vagy, hogy még egy nőt se mertél leszólítani.


Ha már volt barátnőd, de nem tartott sokáig, akkor ott nagy valószínűséggel a belsőddel lesz a probléma. Gondolkozz el ezen, hogy milyen vagy, ha nem tudod, akkor fogj hozzá önismerettel foglalkozni és keresd meg magadban a hibákat és javítsd ki.

nov. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A durva igazság, empátia nélkül egyszerűen csak bunkóság.
nov. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

De teljesen igaznak érzem sajnos. Főleg abból ahogy látom hogy engem mindig is levegőnek néztek a lányok, mintha nem is léteznék. Hasonló testalkatú, magasságú évfolyamtársaimért annó pedig meg voltak veszve a lányok, hiszen láttam, ott voltam.

Egyszer egy pár évvel fiatalabb lány akivel haverkodtam tett egy megjegyzést hogy hát csúnyácska vagy de amúgy jófej... Na godolhatod az is hogy esett :D


Pedig én is tudtam 90kg-al fekvenyomni, meg +20 kilóval húzóckodni, kiemeltem 180 kilót, mentek az egy kezes fekvőtámaszok, stb...

Szóval elég jó fizikumom volt nem is olyan régen, azóta már abbahagytam az edzést de volt ilyen korszakom is.

nov. 20. 12:37
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:

- Szereted magad?

- Van egészséges önbizalmad?

- Milyen a külső kisugárzásod?

- Búvalbaszott, negatív a kisugárzásod?

- Pozitív a gondolkodásod?

nov. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

-Szeretem e magam? Hogy szeressem magamat ha tudom hogy nem kellek senkinek?

-Önbizalom? Vegyes, van amikor jól érzem magam valamikor nem

-Külső kisugárzás? Na ne vicceljünk, fentebb olvashattad, szerintem egyértelmű. :)

-Ahogy egyre több emberben csalódom és leesik hogy az eddigi haverjaim is csak azért "tartottak" a köreikben, hogy kihasználjanak, vagy röhögjenek rajtam a hátam mögött, vagy hogy éreztessék azt hogy csak másodlagos vagyok, a kisugárzásom is egyre negatívabb. :)


A dolgokhoz igyekszem általában pozitívan hozzáállni de egyre nehezebb, mivel kénytelenek vagyunk elfogadni a szomorú igazságot. Ezért tettem fel amúgy a kérdést...

nov. 20. 12:44
 7/21 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy már nem edzel. De jó erőben voltál. Én azért azt megtartanám. A legtöbb arcon azért lehet mit változtatni. Szakáll, jó frizura stb pl. De az izom az vonzó sok nőnél.
nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"-Szeretem e magam? Hogy szeressem magamat ha tudom hogy nem kellek senkinek?"

Az önszeretet mindenkitől független. Ez csak rajtad áll, hogy mennyire szereted saját magadat.


Csak azt lehet kihasználni, aki hagyja magát. És ahelyett, hogy tanulnál a hibádból, elismernéd, hogy igen, te voltál a hibás, hogy hagytad magad kihasználni és lezárod ezt a múltat, innentől kezdve másképpen cselekszel, te bedepizel és átmész negatívba.


És mi a szomorú igazság? Nem a külsőddel van csak a baj, hanem a belsőddel is. És ez 100%.

nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nem rossz indulatból mondta szerintem ő általában őszintén kimondja amit gondol."

. Igen, őszintén azt akarta elérni, hogy érezd jól magad, mert nincs benne semmi empátia, sőt, talán örömet is okoz neki, ha másokba belegázol.


Ne röhögtessél már: normális ember nem mond ilyet. Ha tényleg így is gondolja, ez többet árul el az ő primitív gondolkodásáról, mint rólad.


Ez megint ilyen blekpilles marhaság a genetikáról?

nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

A nacik gondolkodtak igy.


Amugy ha mar volt nod akkor mit sirsz, nem mindenkiert van oda minden no de eleg ha egyet meggyozol h te legyel a parja.


Ha meg genetikabol indulunk ki, sok allatnal a nostenyek idoszakosan gyengebb egyedekkel is kozosulnek h fentartsak a genetikai valtozatossagot. Szoval hidd el nem veletlen szulettel te se (bar kotve hinnem h valoban ennyire menthetetlen lennel.)

nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!