Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy már több...

Normális, hogy már több ismerősöm is el fordult, vagy el tervezett fordulni tőlem amiatt, mert az apámat ócsároltam neki? Vagyis csúnya dolgokat írtam az apámra

Figyelt kérdés
Miért érint ez ennyire érzékenyen valakit, akinek amúgy az apámhoz nincs köze, aztán mégis mintha az ő hozzátartozóját ócsárolnám nagyjából, úgy reagál rá?
2021. nov. 29. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Normális, igen.

Gondolják, és nem alaptalanul, hogy róluk is ugyanígy beszélsz a hátuk mögött.

2021. nov. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Én se értem. Most ha, amit mondtál igazak, akkor mi van? Ez olyan dugjuk a fejünket a homokba, mint az, hogy halottról jót vagy semmit. Annak a halottnak is volt bőven rossz tulajdonsága.


Kérdező, válogass még jobban az ismerőseid ez, akik őszinték, és ne ilyen álszent felszínes emberekkel jöjj össze.

2021. nov. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jav.: Válogasd meg jobban az ismerőseidet
2021. nov. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Én nem szoktam ítélkezni mások felett, de mikor egy családtagomról mondanak rosszat, akkor harapok. Mások szokták értékesebbnek tartani magukat, aztán az élet is őket igazolja. :)
2021. nov. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2021. nov. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha bárkit ócsárolsz, az visszatetsző. Ha meg a szülődet, az pláne. Ez akkor is igaz, ha egyébként igaz, amit mondasz.
2021. nov. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érzékenyen azért érint embereket, mert van bennük empátia. 😯 KELL az élethez, hidd el. Kell a szeretet is. Mi bajod van apáddal? Írd meg privátban, írd ki magadból. Nekem amúgy nem egy olyan ismerős van aki apjának köszönheti hogy tart valahol, mégis szídja a gyerek. Én meg csak pislogok, mert nekem azt mondták dolgozzak, ne egyetemre menjek és haza is adtam a fizetésem. Mégsem szídom apámat. Nekem egy kevés is elég volt, másnak meg semmi nem elég.
2022. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!