Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az angolszász országokban...

Az angolszász országokban miért kedvesebbek az emberek? Angliában, Amerikában

Figyelt kérdés
Ha mondjuk bemész egy üzletbe rögtön megy a how are you kérdés.

#ország #angolszász #kedvesebbek
nov. 20. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Mert minden áron el akarnak neked adni valamit. A közép-európaiak nem ilyenek, nem játszák az eszüket fémpénzért.

Persze lehetnénk derűsebbek, csak úgy, miért ne, de itt sokaknak ez nem megy - nèzz szét, meglàtod, miért nem.

nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Ezek a smalltalkok egyáltalán nem a kedvesség jelei, csak mondom.


Én voltam Angliában párszor, szerintem ritka bunkó emberek is akadnak, nem általános a kedvesség, maximum a felszín.

nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Nyugaton alapból nyugodtabbak, elégedettebbek az emberek, ez pedig azt eredményezi hogy sokszor kedvesebbek is egymással. Ez persze leginkább csak ilyen felszínes udvariasság.
nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A régi kelta részeken kedvesek az angolok, pl. Cornwall vagy Cumbria.


Egyszer este eltévedtem Cornwallban, kis utakon kerestem a kiutat, a gps mobilnetem elfogyott. Egy farmert találtam, segítséget kértem tőle hogy merre lehet kijutni, erre ő kivetett az autójával egészen a főutig 15 km-et.

Viszont ha Liverpoolban ránézel valakire akkor megvernek.

Smalltalkot pedig ne keverd a kedvességgel, telibeszarják hogy vagy, ez a szokás náluk.

nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Amerikaiaknak szokásuk ez a how are u, de azt hiszed, érdekli is őket? Pont lszrják :D, csak smalltalk.


Amcsi ismerősöm is állandóan ezzel jött, ott mennyire udvariasak, mert mindig megkérdik. Mikor kiutaztunk 10/8 ember volt kőbunkó, de a how are u? - az mindig ment :D Szánalmas.

nov. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!