Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a túlsúlyos...

Mit gondoltok a túlsúlyos emberekről? (100-150 kg ig)

Figyelt kérdés
nov. 21. 12:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Magam is ebbe a kategóriába esem, nem gondolok semmit, ahogy a vékonyabbakról sem. Volt egy 180 kiló körüli munkatársam, ugyanúgy végezte a munkáját, mint mindenki más.
nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Azt, hogy borzasztó lehet nap mint nap akkora súllyal mászkálni.
nov. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
32%
Kellene bármit is gondolnom róluk?
nov. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
#2: Nem az. Tény, bizonyos dolgokban kevésbé vagyok fitt, de - eddig - minden értékem normális, fájdalmaim nincsenek. De azért szeretnék majd fogyni.
nov. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Én személy szerint nagyon rondának találok, ennyire dagadt embert egyszerűen nem tudok szépnek látni. Ezenkívül nem gondolok semmit róluk, ugyanolyan emberek mint bárki más.
nov. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Utálmom amikor a buszon egy ilyen mellèm ül. Mindig rám ülnek. Mindig! A fèl picsájával rajtam ül, ès neki áll följebb hogy szólok.
nov. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Magasságtól függ. A párom 107 kiló és egyáltalán nem túlsúlyos. Normál alkatú, fitt, sportolt egész életében. 192 cm magas.

Nyilván ez nem ugyanaz, mintha egy 165 cm magas ember 100 felett van. Na, meg a 100 és 150 között is nagyon nagy különbség van.

Ha valakit a mozgásában vagy bármi egyébben akadályoz, az már elég kellemetlen lehet. Pl. nem fér el egy normális széken, nem tud hosszabb távon sétálni, gyalogolni, nem kap magára ruhát, stb.

nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%
Azt gondolom hogy lusta lefogyni. Aki igényes magára, az nem túlsúlyos!
nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%

#4 "Nem az"


DE! Én 25kg-t fogytam és a minap egy 25literes vizeskannát kellett hátracipelnem a kertbe (ami ugye 25kg) és belegondoltam hogy én nap mint nap ezt a súlyt vittem magammal mindenhová csak épp a bőröm alatt..

Majd leszakadt a karom mire hátraértem vele..

nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%
Semmit. Az ő életük, nem nekem fognak fájni a döntéseik következményei.
nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!