Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről, akik soha semmit nem posztolnak a közösségi médiában?

Figyelt kérdés

2023. okt. 9. 21:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmit különöset mivel én sem posztolok soha semmit.. :D


Illetve de, 12éve megosztottam egy eseményt facebook-on, de azóta semmi.

2023. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok: egyszerű az életem, így nincs mit posztolni, nem követek senkit sem, inkább csak üzenetküldés miatt vagyok fent.
2023. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszik. Ha nem kellene hirdetésre a fb, akkor nekem se volna. De sajnos nem lehet rajta fizetett hirdetést futtatni, csoporto és oldalt kezelni fiók nélkül.
2023. okt. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Van igazi életük
2023. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyet ismerek, van, aki soha semmit nem posztol, van, aki negyedévente valami fontosabb eseményről 1-1 képet (szilveszter régi barátokkal, nyaralásról 1 kép, osztálytalálkozó stb.). Többen vannak, akik nyilvánosan semmit (vagy majdnem semmit), de van a gyerekeikről zárt csoport, oda viszonylag rendszeresen. Mind rendes, normális ember. Vagy mi a kérdés? :D Van-e 3. extra fülük? :D


Máshol élik az életüket, ennyi.


Egyébként én is ritkán posztolok, pár havonta valamit, plusz néha megosztok egy-két dolgot. Aki fontos az életemben, azzal tartom a kapcsolatot in reality, és elmondom neki, hol voltam nyaralni, a többiekre meg nem tartozik. :) Aki kis túlzással azt is kiposztolja, hogy mit szart, annak a követését előbb-utóbb leállítom, marad néma ismerősnek. :D

2023. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb van 2 képem a fb-n. A 10 év alatt. És ezzel semmi gond sincs. 23 vagyok, de nem arra való hogy mindent megosszak 🤷🏽
2023. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Már a kérdés is abszurd. Miért kellene gondolni valamit azokról akik nem egy olnline felületen szeretnék megosztani az életük?
2023. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Sose posztoltam, mivel nem vagyok fenn közösségi oldalakon. Sőt, nyomógombos telefonom van. Nekem tök jó így. 43 éves vagyok. Viszonylag normálisnak érzem magam mindezekkel együtt.
2023. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

Azt, hogy megélik az életet és nem kifelé akarnak élni. Egyre kevesebbet posztolgatnak amúgy az emberek, nekem is egyre több olyan ismerősöm van, aki évek óta nem rakott fel semmit, sőtt, még a régi dolgai közül is törölgetett.


Én bevallom, szerettem csekkolgatni, hogy kivel mi van, de ami legjobban hiányzik talán az a rengeteg ingyen tanítós videó, mikor még bőven elég volt az embereknek, ha néhányan like-olták vagy írtak pár szép szót a kontenthez, ők meg boldogan osztották meg az évek alatt összeszedett tudásukat különböző témákban (pl szoftverek, kutyakiképzés, yoga)

2023. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi negatívat, azt gondolnám, hogy van élete vagy nem akar minden tüsszentését megosztani a világgal/barátokkal. Ez sztem tök jó, aki akar, úgyis ráír és beszélget vele.
2023. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!