Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ellentétek valóban vonzzák...

Az ellentétek valóban vonzzák egymást?

Figyelt kérdés
Én nem is tudom,szerintem pl egy jehova tanúja,más vallású emberrel biztos nem állna össze kapcsolatba.
2023. nov. 22. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ez abszolút hülyeség. Elég már abból kiindulni, hogy egy szép, népszerű csaj soha nem állna szóba egy ronda, nyomi, lúzer csávóval.
2023. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Hülyeség.
2023. nov. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Megeshet hogy meg tudnak mutatni egymasnak különböző életszemléletet (ilyenrol film is van amikor egy titkoltan rákbeteg nő összejött egy agyonhajszolt mindig rohanó vállalkozóval es ugy kezdték a kapcsit hogy a ő kidobta a pasi telóját..de a film végére a pasinak az egész világrol alkotott képe is megváltozott. Es szép film is)


Ilyenek müködhetnek lehetnek a valósagban is amkkor pl egy extro megnyit egy introt a világra, es az intro rájön mennyi mindenből kimaradt eddig es hogyan lehet igy élnibhogy egy tarsaság nem leszív hanem feltölt.


Vagy amikor egy sikeres mellett egy kudarcos megtanulja hogyan is lehet célokat elérni hogy nem hitelekben hanem bevétel teremtésben kell gondolkodni és igy tovább


Szoval ilyen esetelben nagyon sokat tud adni az élethez egy masik ember életszemlélete életvitele hogy kipróbálhatod azt is.

Es valahol több/ szinesebb egyéniség is leszel tőle.

És már másképp látod a világot azután.


De az emberek java resze irtó alacsonyan tud csak egy kapcsolatot megélni. Azon a szinten pl hogy a barátom minden hétvégén a barataival van engem meg hanyagol brühühü.

És ez a szint, hogy egyszeruen közük nincs egymáshoz egymás életéhez se.

Meg a mit vegyek neki ajándékba kerdések is..akik ennyit se tudnak a párjukról az minek örülne azok aztán semmit.

2023. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Egy néger egy újfasisztával például?
2023. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy keresztény istenhívő egy sátánistával?

Nagy lenne az összhang!

2023. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát - pl. - az anódról és a katódról nem így tudom! :D
2023. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Hasonló a hasonlóval, nekünk bejött, 25 éve együtt.
2023. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!