Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mai világba főleg Magyarország...

Mai világba főleg Magyarországon miért tartsák életképtelennek nézik le aki még nem családos és a szüleivel él?

Figyelt kérdés
nem azokra gondolok akik eltartassák magukat meg el várják anyuka kiszolgálja őket hanem akinek csak nem tellik saját lakásra. meg az mivel felnőtebb aki mondjuk két utcával arréb kivesz albérletet és egy vasat nem tud félre tenni?
nov. 25. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A linkelt kérdést nem én tettem fel de jó hogy beraktad ezekszerint nemcsak engem érint a probléma!
nov. 25. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenki azt hiszi, hogy az élet úgy a jó, ahogy éppen ő éli.
nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Mindennapos kérdés.


#3. igen. Mint amikor egy hívő meg akar győzni egy ateista embert, legyen hívő, mert az jó, az a helyes.

nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem keresek semmit és a szüleimmel élek, ők tartanak el, 26 éves vagyok és még egyetemre járok.

Nyugodtan ventillálhatnak felőlem mások emiatt, későn érő típus vagyok. Szerencsére nem szorulok arra, hogy most egyetem mellett dolgozzak.

nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én még nem tapasztaltam ezt, pedig túl vagyok a harmincon.

Persze, ha arról van szó, példát mindenre lehet találni. Bármit csinálsz, mindig lesz olyan, aki leszólja. Csak ebből nem szabad kiindulni.

nov. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!