Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kilátástalannak látom az...

Kilátástalannak látom az életem.Magyarországi átlagfizetésekből egyedül,nem lehet megélni,családot tervezni, lakásvásárlás önerő nélkül kizárva. Mit tegyek?Nincs diplomám és szakmai tudás nélkül dolgozom most irodában,de félek elveszítem 1 éven belül

Figyelt kérdés

#Életképtelen vagyok ezek szerint
2020. jún. 21. 23:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
85%
Tanulj nyelvet és menj Nyugat-Európába. Én is ugyanígy látom a helyzetet, együttérzek.
2020. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
41%
Tanulj nyelvet, végezz el egy OKJ-t! Legyél hegesztő, burkoló, gázszerelő, kőműves! Tiéd a világ, ne siránkozz!
2020. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 A kérdező kommentje:
Női szakmát tudsz ajánlani? Nem siránkozok, de kilátástalan így az életem. Nem értek semmihez, mert nincs konkrét szakmám. Angolul csak közepes szinten értek, beszélni nehezebben megy B1 kb. 28/L
2020. jún. 21. 23:20
 4/84 anonim ***** válasza:
47%
Lehetsz nőként is hegesztő.
2020. jún. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
90%
Szakápoló nőként is lehetsz! Ők nem a betegmozgató, ánusztörölgető kategória.
2020. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
89%

Igaz srác vagyok de megértem azt amit mondasz pedig nekem diplomám is van.

Elsősorban két kérdés van. Van-e bármiféle végzettséged? Értesz-e valamihez?

2020. jún. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 A kérdező kommentje:
Kereskedelmi okj-t végeztem, de nem dolgoztam benne. Konkrétan nincs kimagasló excel tudásom, se c1 angolom, lehet ezekre is rá kéne gyúrni, meg még egy német nyelvvizsgára, de ezeken kívül kellene vmi biztos tudás, amihez lehet nyúlni, ha a mostani melóban már nem foglalkoztatnak. Túl sok az elvárás és ezek amiket felsoroltam , már alapnak tűnnek, semmi kiemelkedő :/
2020. jún. 22. 01:02
 8/84 anonim ***** válasza:
91%
Ez most a feketeleves időszakod. Nem baj ám, aki intelligens, az előbb-utóbb átesik rajta. Most kell felül kerekedned magadon, versenyképes szakmát tanulni és olyan helyre menni, ahol még jobban megéri vele dolgozni.
2020. jún. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
81%

Együttérzek veled bár én srác vagyok de nagyon nehéz kapcsolatok nélkül jól fizető munkához jutni. Nézzétek egy ház átlagos kertes ház már lassan 100 milliótól kezdődik akkor egy kis panellakás amiben élni nem lehet mivel jelenleg is panelban lakunk és nem bírom de az is 30 millió ft. Most egy átlagos nettó 250 ezer forintos fizetésből hogy a bűbánatba lehet összegyűjteni hogyha nem akarok hitelt meg önerő sincs hozzá illetve a szülők sem tudnak segíteni. Tehát vagy az van hogy gyűjti az ember a pénzt 30-40 évig a szülők eltartják ami lehetetlen vagy szerencse lesz és nyerünk a lottón vagy vállalkozás ami szintén necces vagy nem tudom. Nagyon nehéz ez az egész. Külföldön sem minden jó tehát ott meg drága az élet és ha nincs pénz lakásra ott sem akkor hol lakunk ha nincs kint ismerős. Tehát nekem sincs ötletem csak az hogy miért nem mondják meg azok hogy hogyan kell csinálni akik veszik a drága házakat és kocsikat. Az emberek miért nem osztják meg másokkal vajon hogy miből telik rá? Azért nem mert önzőek és nem akarják hogy másnak jobb legyen ügye sajnos.

27/f

2020. jún. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
47%
Elöző vagyok 01:44-es válaszoló. Annyit még hozzáteszek hogy tökmindegy mit tanulunk mert a munkaadók akkor sem emelik fel a fizetést minimum nettó 800 ezer-1 millió ft közé ahol már lehet félrerakni lakásra is tehát nem láttam még ilyen magas fizetésű hírdetéseket. Ami még talán jó ötletnek tűnhet hogy a határ mellé költözöl és ingázol napi szinten Ausztria és Magyarország között.
2020. jún. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!