Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valamilyen függőségetek?

Van valamilyen függőségetek?

Figyelt kérdés
Ha már leszoktatok, hogyan sikerült? Mivel motiváljátok magatokat?

nov. 27. 11:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
A körömrágásra függtem rá, de mostmár egyre többször észreveszem magamon és tudatosan leállok.
nov. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
Uborkafüggő lettem. Nem teszek ellene semmit, minden nap eszem.
nov. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Körömtépkedés, körömrágás, orrpiszkálás.
nov. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%

Lábfétisem van/volt. 1 éve masszíroztam egy női lábat és rájöttem, nem is olyan nagy dolog egy női láb.

Többször ellenőrzöm, hogy bezártam-e az ajtót, mindent maximálisan akarok elvégezni: ez utóbbiban a munkahelyem "segít", hogy ne törekedjek rá, mert "minden úgy jó, ahogyan van" gondolatmenet a trendi ott.

nov. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

GYK függő vagyok

hogy leszoktam-e? Szerinted?:D

nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%

Szerencsére átszoktam az elektronikus cigire ami egy fokkal jobb, mert nem vagyok büdös tőle. (persze nem mindegy melyiket szívod, de én nem vagyok) amúgy nem hittem h valaha is sikerül 18 év után.


De...Nincs úgy reggel úgy nem indulhat el egy nap, hogy a reggeli cigi+kávé nincs meg.

Szükségem van az ebéd utánira és a vacsi utánira is.

nov. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%

Orrspray🥲 borzasztó, és már hosszú évek óta tart.

Az egész a kötelező úszással kezdődött (amit amúgy imádtam, és végig kísérte a gimis éveim), és valamikor az utolsó, vagy utolsó előtti évben került elő az első flakon, de akkoriban még csak az úszós napokon használtam.

Aztán szépen lassan kellett már többször is, bár akkor már egyetemista voltam. Most is az vagyok, csak már végzős.

Pár napra, jobb szériában akár egy hétre is sikerül letenni, de előbb, vagy utóbb újra szükség van rá, lefekvés előtt minimum.

nov. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%
Amfetaminfuggo voltam, most mar csak a cigaretta maradt meg szerencsere. Az amfetaminrol nagyon nehezen sikerult leallni, es nagyon kinsekerves volt de szerencsere jo segitsegem volt, es nem nem kellett hogza a rehab, eleg volt a csaladom/barataim (akiket meg nem loktem el) tamogatasa na meg egy jo pszichologus es pszichiater is rengeteget segitett. Ennek mar 2 eve azota nem nyultam hozza es mar nem is hianyzik de iszonyu nehez volt az elso fel ev. Tortem zuztam magam korul, ram se lehetett ismerni amugy is ki voltam fordulva magambol es a leszokas meg jobban kiforditott magambol.
nov. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
68%
Nikotin es koffein függő vagyok, nem tervezek változtatni.
nov. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Metionin ***** válasza:
63%
Körömrágás 4 éves korom óta. Évek óta kordában tartom, először sima lakk, most gél lakk vagy polygel van állandóan a körmömön, így szép és nem rágom. De ha 1-2 napig natúran lenne, tutira lerágnám, főleg, mert alapból nagyon könnyen törik, kb. annyiról, hogy benyúlok a táskába. Ha meg már beszakadt, onnantól nem állom meg, hogy ne rágjam le. Szóval géllakk állandóan.
nov. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!