Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legjobb módja, az adott...

Mi a legjobb módja, az adott időnként rutinszerűen beköszönő, de igazából nem érdeklődő ismerős lekoptatásának?

Figyelt kérdés
Engem idegesít már az ilyesmi. De érdekel, hogy ki hogyan kezeli ezt.

nov. 27. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Megkerdezem szia, mit szeretnel?

Persze nem mindegy hol koszon be.

Nalad otthon, vagy uzenetben?

Lehet siman figyelmen kivul is hagyni, majd abbahagyja.

nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Messengeren. És úgy értettem a beköszönést, hogy a szokásos "hogy vagy" kérdést teszi fel. Amire teljesen mindegy, hogy mit és milyen hosszan írok, a helyzetnek megfelelően egy örülök vagy egy sajnálom a válasz.
nov. 27. 20:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ne nyisd meg többé az üzeneteit.
nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt amúgy egófényezésből csinálja, és jófejnek hiszi tőle magát?
nov. 27. 20:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Vagy lehet, hogy arra vár, hogy te is visszakérdezz, hogy ő hogy van, csak hogy beszélhessen magáról.
nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Arra meg, "köszi jól" a válasza. :D
nov. 27. 21:06
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
NPC moment
nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak hallotta valahol, hogy az ismerettségeket ápolni kell, mert anélkül elhalnak. Aztán azt hiszi hogy ez az :D Lehet végigír ilyenkor pár100 embert ugyanezzel, heti rutinba. Nyilván ez így paródia, de nagyjából érted a lényeget.
nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Telefonba ez még rosszabb. Egyszerűen agyf...szt kapok tőle, amikor ezer éve nem látott volt kolléganőm (még csak nem is barátnő) felhív kb. évente egyszer, és "jaaj, hát megvaaagy, mi van veleteeek..."

De húgom volt anyósa dettó így hívogat engem kb. kétévente (amúgy semmi kapcsolat ezen kívül).

Én ha írásban lenne ez, nem nyitnám meg amúgy.

nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tényleg nagyon gáz.

Hát igen :D biztos hallották, hogy ezt kell tenni.

nov. 28. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!