Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire jó a trollkodás?

Mire jó a trollkodás?

Figyelt kérdés
2023. nov. 29. 11:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindegyik hasznos volt.


Azoktól, akik szerint vicces, szórakoztató, megindokolnák, miért? Lentebb láttam egy összefoglaló leírást, köszönöm ezt is, de érdekelnek a saját szavaitok.


Annak pedig, aki privátot írt, szintén köszönöm a választ, de semmi olyan nem volt benne, amit nem írhatott volna le nyilvánosan. Mivel már egy más kérdésemmel kapcsolatban is írt privátot, megkérem, többé ne tegye, nem fogok válaszolni. Csupán nyilvános, értékelhető válaszokat vártam, nem tanácsokat vagy személyességet.

2023. nov. 30. 09:38
 12/16 anonim ***** válasza:

11:


10-es vagyok.

Czibóknál (R.I.P.) azért volt szórakoztató, mert hősünk egy borzasztóan beképzelt, mindenkit lenéző ember volt, aki nem igazán volt képben az internetes közösségekkel, szokásokkal, és nagy eséllyel a való életben is burokban élt. Öniróniára meg teljesen képtelen volt

Azt hitte, interneten is elég lesz, hogy nagydarab. Vagy ha nem, minden megmagyaráz majd.

1-2 éven belül a magyar videósok bohóca lett. 10 percen belül kijavították, ha baromságokat mondott, kiparodizálták. Amikor hülyének nézte az embereket, és sugar daddys oldalt reklámozott társkeresőként, szintén lebuktatták hamar.

És még utána sem fogta fel, hogy ez nem az ő terepe és hogy egyszerűen nem elég okos ahhoz, hogy ossza az észt különböző témákban.

2023. nov. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ♥ Nem ismertem, akiket példának hoztál, de már jobban átlátom.
2023. nov. 30. 09:51
 14/16 anonim ***** válasza:
91%

"akik szerint vicces, szórakoztató, megindokolnák, miért?"


Én abszolút trollellenes vagyok, de hozok egy példát, amin én is rengeteget röhögtem. Egy kollégám imád konteós csoportokban trollkodni, és egyszer arra értem be, hogy kb épp csak nem a földön fetreng a röhögéstől. A srác beírta egy csoportba a Riemann-függvényt (igazából képzeljetek el egy tipikus kínai matek formulát), mint ősi szkíta gyógyító mantra - naponta 3x 10 percet kell mormolni, és egy csomó dolgot meggyógyít.


Ez még hagyján, de sorban írogatták az emberek, hogy zseniális, máris jobb a derékfájásuk. Volt, aki rávágta, hogy nem szarozik, egyből 30 perccel kezdte, mire többen leoltották, hogy hogy lehet ilyen felelőtlen, baja lesz belőle.


Mi meg közben üvöltve röhögtünk, ahogy jöttek sorban ezek a kommentek.

2023. nov. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok vele, hogy az ezo-hívőket nem kellene bántani, van elég bajuk anélkül is (plusz, mindenki abban hisz, amiben akar), de minden spiri dolognak a jelentős része akkora ordító ostobaság, hogy csodálkozom, hogy nem látják - a fenti történeten jót nevettem én is.
2023. nov. 30. 10:15
 16/16 anonim ***** válasza:
90%

"Úgy vagyok vele, hogy az ezo-hívőket nem kellene bántani"


Végső soron azt mondták, segített rajtuk. Win-win. :)


Amúgy egyetértek, de egyszerűen annyira vicces volt, hogy még most is röhögök rajta, pedig évekkel ezelőtt volt.

2023. nov. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!