Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire lenne hatással az...

Mennyire lenne hatással az internetes trollkodásra,ha minden internet felhasználónak nyíltan felvállalt személyazonossággal kellene rendelkeznie? Egyáltalán bevezethető lenne?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Erősen megcsappanna.

Bár ha Radics videóira gondolok, ahol a fb-on arcal, névvel írogatnak baromságokat... Háááát, lehet mégse vetné vissza.

2021. ápr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez az oldal olyan lenne mint az fb pl, itt sem lennék:D
2021. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon.

Láthatod, hogy névvel, arccal, komplett önéletrajzzal a face-n rengeteg ember szinte büszke arra, hogy paraszt másokkal.

Sokaknak ez a menő, vagány, ha játszhatják a tahót.

Gondolják ez humoros, de hát ez az ő szintjük.

Nem egy ilyen idiótát töröltem már az ismerőseim közül.

2021. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Énmindig isfelvállaltam. Itt nincs név egyedül,de a moderátorok úgyis mindent látnak.

Soha nem teszek közzé olyat amihez nem adnám a nevemet.

2021. ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Valamennyire biztosan.
2021. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem kéne bevezetni, így is elég sok dolgot tudnak rólunk.


De én nem értem, hogy mit hívunk trollkodásnak. Mert pont face-en szoktam látni, hogy egy normálisan kifejtett, jó helyesírású, nem kötekedő hozzászólásra is azt mondják, hogy troll, ha nincs kint profilkép. Nekem ez magas, hogy miért akarja valaki látni, kivel beszél. Akkor menjen vitakörbe, vagy nem is értem.

2021. ápr. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!