Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 40+os korosztály miért...

A 40+os korosztály miért szereti annyira a candy crush jellegű játékokat?😄❤️

Figyelt kérdés
Eszméletlen szinteket tudnak benne tolni. Ha egy anyum korabeli telefonján van játék az tuti ilyen kirakos jellegű de miért? Miért nyerte meg ezt a korosztályt ennyire?
nov. 29. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A Candy Crush 2012-ben indult, kb. ebben az időben kezdtek elterjedni itthon az okostelefonok is, vagyis sokaknak ezzel volt az első játékélménye. És aki jól szórakozott vele, annak megmaradt ez a szokása.
nov. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
A candy crush kirakós jellegű??? 😂
nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Egyszerű, és az idősebb korosztály számára is közérthető játék, mivel nem kell nagy mozgásokat végezni az ujjukkal a telefon képernyőjén! Illetve a másik ok még, hogy néhány candy crushoz hasonló játék pénzt is ígér a részvételért, és az idősebbek még nem élnek/éltek annyira a telefonjukban, és még elhiszik, hogy lehet pénzt keresni ezen játékokon! Tisztelet a kivételnek.
nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Napi 80-90 beteg után annyira nem akarok már gondolkodni, csak "lenni", és ez erre jó. Értelme nem sok van, de pár perc és lazább leszek, aztán irány a konyha:))
nov. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Én próbáltam de nagyon idegesítő benne az a sok ketyere meg bomba meg fszemfszom. Őszintén fogalmam sincs mit szeretnek rajta :D
nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam a tetris a favorit.
nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 40 vagyok, de gőzöm sincs mi ez.
dec. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A kirakós jellegű az totál más.

Ezt a fajtát úgy hívják, hogy zuhatag jellegű. Mivel az eltűnő alakzatok helyére fentről újak esnek.

És az benne a jó, hogy elég hozzá a logika, nem időre megy, nem kell kapkodni. Így fáradtan is lehet játszani, nem kell öt kávét meginni hozzá, csak gondolkodni. (Az alsó szinteken még keveset kell gondolkodni, de 3000 felett már durvul a helyzet.)

dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezek milyen típusú játékok?

Logikai?

dec. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, logikai.

Ha beírod a Youtube-on, hogy Candy Crush, láthatod konkrét játékok végigjátszását, hogy hogy működnek.

dec. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!