Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerettek ajándékot kapni...

Szerettek ajándékot kapni valami konkrétat pl. ruha, parfüm vagy pedig pénzt (családon belül)?

Figyelt kérdés

dec. 1. 14:46
A kérdező szavazást indított:
Konkrét ajándék
Pénz
32 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

Nem kell ajándék.

Már megkaptam életem legnagyobb ajándékát.


Nincs szükségem semmilyen tárgyra.

dec. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Alap a pénz, mert azt eltehetem vagy arra költöm, amire szeretném.


A konkrét ajándék = tuti nem jó a méret, a szín, a fazon, az illat......

dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

2


Ezzel en is egyetertek. Kapok egy ruhat ami nem is illik ram, nem az en stilusom, ciki sokszor visszaadni, vagy elrakni es soha nem hordani. Esetleg visszavinni valami masert, ha lehet. Meg alapbol ezert faradozni..


A penzt legalabb en koltom arra amire akarom, ha polot akarok akkor azt, ha mikrohullamusutot akarok akkor azt, ha TV-re gyujtok akkor azt stb..

dec. 1. 15:07
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Az élmény ajándékot szeretem, pl. egy vacsora, egy esemény, koncert, színház, vagy bármilyen közös program azzal, akitől kapom. De sosem kaptam ilyesmit, csak a nagy semmit, vagy haszontalan kacatokat. Pl. legutóbb egy üvegvirágot porfogónak.
dec. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Pénz vagy vásárlási utalvány.
dec. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Jobban szeretek ajándékot kapni, de csak akkor, ha biztosan jó dolgot adnak. Régebben volt, hogy írtam listát, amiről lehetett választani. Így biztosra nem is tudtam, hogy mit kapok, de mindenképp valami olyasmit, amit akartam.
dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ. Olyan emberektől szeretek ajándékot kapni, akik közel állnak hozzám, és tudom, hogy sok-sok energiát és gondoskodást belefektetnek abba, hogy tényleg valami olyat adjanak, aminek örülök. Ez valamilyen szinten már maga az ajándék. Mármint, elképesztően jó érzés tud lenni, amikor tudod, hogy valakinek annyira fontos vagy, hogy a szívét-lelkét beleadja a tökéletes ajándék felkutatásába.


Ha viszont csak ismerősökről beszélünk, például munkahelyi szülinapozás, meg ilyenek, akkor jobban örülök én is egy-egy utalványnak, vagy pénznek. Igen, jó viszonyban vagyunk, de közel sem ismernek annyira, mint mondjuk a szeretteim.

dec. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

7


Ismerostol, kollegatol penzt vagy vasarlasi utalvanyt??? Ez nekem nem passzol. Azt eskuvon szoktak adni de szulinapkor max egy csoki vagy valami apro dolog. Sokszor semmi csak szoban.


Viszont csaladtagtol aki kozel all hozzad attol elfogadnal egy nagyon kigondolt, rosszmeretu, 80-as eveken hordott repagatyat ami rozsaszin, es a budos eletbe nem fogod felvenni?...

dec. 1. 17:40
 9/20 anonim ***** válasza:
Nálam ez úgy megy, hogy alapvetően pénznek örülnék, hogy bizonyos dologra tudjak gyűjteni. De nagyon tudok örülni a könyveknek, mert szeretek olvasni, de mostanában nem veszek könyveket, mert iszonyú drágák lettek. Pont ezért örülök, ha könyvet kapok, egész egyszerűen azért, mert nem engedhetném meg magamnak.
dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nálunk a munkahelyen szokás ilyet adni. Egy kis közösség vagyunk, mindenki ismer mindenkit, és a szülinapokat is rendszeres tartjuk. Mindig az aktuális ünnepeltnek közösen dobjuk össze az ajándékot. És mivel nem akarunk haszontalan dolgokat adni egymásnak, ezért mi vagy utalványozunk, vagy ha nagyon tanácstalanok vagyunk, igen, pénzt adunk. Nem hatalmas összegekre kell gondolni, de azért sok kicsi sokra megy.


Családtagom, aki közel áll hozzám, nem fog nekem rosszméretű rózsaszín répagatyát adni, pont ez a lényeg. Mert ő ismer, és pontosan tudja, mire van szükségem vagy miket szeretek.

dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!