Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti egy lányon milyen...

Fiúk! Ti egy lányon milyen fajta parfümöket szerettek?

Figyelt kérdés
A virágos, friss illatokat vagy esetleg a kicsit fűszeresebb keletiesebbeket vagy az édeseket?

2023. ápr. 7. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nekem pl. a vaniliás nagyon bejön,
2023. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Én például pont leszarom.
2023. ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 úriember.. 🤣
2023. ápr. 7. 17:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Édes illat :)
2023. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, úriember, mert nem azon rugózok, hogy miért papaja illatot fújt magára a halványzöld sálhoz, vagy hogy az IkszIpszilon parfüm nem lesz elég előkelő a sarki hatcsillagos kínai büfé színvonalához.

Ha nem verébszar vagy levelibéka-tetem szaga van, akkor nekem jó lesz.

2023. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudd, minden embernek más jön be. Ahogy stílus, színvilág, illatok stb.

Az édesen belül is sok illat van.


Mondok mégjobbat:


A hormon illatod is lehet valaki számára kellemes, akár édes is.

(Olykor párom nyakába borulok és élvezem a kellemes illatát, külön függőséget okoz nálam.)


Minden ember teste más, a hormon illatuk is és az is, hogy ki mit hogyan érez a másikon.


Te magadon nem érzed, de más igen, ahogy te is másokét érezheted kellemesnek, semlegesnek vagy taszítónak.


Ha párkapcsolatra keresel embert, javaslom:

Randiknál ne használj semmi illatot csak natúr dezodort. Főleg nyak tájt ne rontsd el a hormon illatodat.


Miért? Mert ha passzolnak hormonjaitok is, azon kívül, hogy mindenben okésak vagytok, akkor hosszú kapcsolat, fokozottan jó szex stb alapja.


Jelen párommal tapasztalom a hormonok általi extra örömöket is.


Anno egyszer pedig beletenyereltem a szöges ellentétjébe is, ahol az exem pacsulival nyomta el kezdetektől az igazi illatát, fokozatosan esett le a magas libidóm és nem tudtam mi a baj. Nem értettem magamat, mi van velem.


Nos, az undorító vádjai után megkértem, ne használja a pacsuliját 1 hétig.


Amikor ismét találkoztunk, nem volt jó érzés megölelni. Tudat alatt az agy már érezte a hormonjait.


Majd fürdés után befeküdtünk, hátulról átkaroltam meztelen és a gyomorforgató hányinger kapott el ahogan az orrom a lapockái és nyaka között volt. (hormon terület)

Odébb löktem, én meg az ágy túlsó végébe leültem és rájöttem: az illata volt minden gond okozója.


A pacsulival elnyomott illat... és még engem mert hibáztatni, vádolgatni olyan dolgokkal melyek nem illenek rám.


Onnantól a randis illetőket megkértem, ne fújjanak semmit se magukra. Semmi illatanyaggal ne jelenjenek meg.


Aki vonakodott, offoltam.


Párom anno lazán belement és nagyon is tisztában volt az okkal, aminek nagyon örültem, hogy nem kell magyarázgatnom sem.


Használok illatokat, illóolajakat, de medálba vagy csuklóra. Pl kézfogásnál a kezek kerülnek közelebb az illetőhöz.

2023. ápr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bella Firenze.

-Alkalmazás után fogjatok le! :D

2023. ápr. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az olyat, amit csak egészen közelről lehet észrevenni, és úgy is alig.

Ha egy méterről lehet érezni, azt már nehezen viselem. Úgy alapból minden vegyszerszagot utálok.

2023. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akármi jó,aminek nem ilyen "occo kinai" szaga van,vagy ami túl édeskés.
2023. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

YSL - Libre

Chanel - Coco Mademoiselle


Ne legyen gyomorforgatóan édes, egyébként szinte bármi tetszhet.

2023. máj. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!