Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan személy, aki...

Volt olyan személy, aki először sokáig ellenszenves volt számotokra, és később megtetszett, vagy beleszerettetek? ha igen, mi váltotta ki?

Figyelt kérdés

dec. 2. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Minden rosszat feltételeztem róla, aztán egyszer beszélgettünk. Kiderült, hogy teljesen normális és nagyon megtetszett, pedig előtte ki nem állhattam. Valószínűleg az előítéletem miatt volt az egész.

Jelenleg van egy személy, aki egyszerre iszonyúan unszimpatikus és közben nagyon tetszik is valamiért. Ezt viszont nem tudom megmagyarázni magamnak se..

dec. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Nincs olyan,h egy pasit kuldore is qasimodo rondasagunak latok meg dagadtnak (az is),illetve a szemelyisege is gyoker osszeferhetetlen es idegesito,mamahoteles stilus,a csakadja is undorito narcisztikus. Kosz nem,inkabb lenne az orok szingliseg. :D
dec. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát utolsó, rád az is vár.

túl sok az elvárásod, de biztos nem egy Palvin Barbi kinézeted lehet.

dec. 3. 11:14
 4/4 anonim ***** válasza:

1x talán, hogy csalódtam, rossz érzés volt nagyon. Emberileg, empátiában, tudásban felettem áll.

Hajlamos vagyok rá, hogy bizonyos helyzetekben a legrosszabbat várom (sokan felül is múlják ezt).

dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!