Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én félek attól hogyha...

Csak én félek attól hogyha eltemetnek a tudatomnál leszek és örökké a föld alatt fog élni a lelkem?

Figyelt kérdés
Nem akarom h eltemessenek,inkább fagyaszanak le -1000 fokon és törjék szét a testem apró darabokra.
dec. 4. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Hamvasztás nem jó ? Vagy az túl meleg ?
dec. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azon már én is gondolkodtam, hogy mi van ha pl. átmenetileg úgy néz ki meghaltam, eltemetnek, aztán arra kelek hogy egy koporsóban vagyok a föld alatt, nincs levegő és senki se hall...
dec. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Elvileg nem egy testek vagyunk. Nem függ össze az élet a testtel.

En inkabb attol félek hogy halál után ahol ninca fizikai sík nem tudom levakarni magamról azokat akiktol el tudok szigeteleődni a fizikai síkos pl tiltás törlés költözés. Ha vmi ártó lélek rámtapadna ahol se falak nincsenek se törvény, akkor mit csinálok?

dec. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Régen én is gondoltam rá. Régebben ezek meg is történhettek amíg nagyon gyerekcipőben járt az orvostudomány ezért rendszeresen helyeztek egy csengőt az elhunyt végtagjára.


Ma már ez véletlenül sem fordulhatna elő, hogy élve temetnek el de viszont elképzelni borzasztó érzés. Csúnya kínhalál lenne.

dec. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
még az űrben sincs -1000 fok xd
dec. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Évszázadokkal ezelőtt az a divat alakult ki, hogy beépitettek a sírba, kriptába egy csengőt, hogyha valaki mégis életben lenne, akkor jelezhessen. A csengő nyilván kint volt, és egy zsinoron lehetett mozgatni.
dec. 5. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!