Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézik le sokan a horváto...

Miért nézik le sokan a horvátokat?

Figyelt kérdés
Nagyon sok magyar embertől azt hallottam, hogy erősen lenézi a horvát embereket. Sőt egyenesen utálják őket! Persze megindokolni egyik sem tudja. Én mint túrista tudok nyilatkozni arról, hogy velem mindenhol iszonyat kedvesek voltak többször is Horvátországban. Rengeteg horvát fiatallal találkoztam akik étteremben vagy ajándékboltokban dolgoztak. Velem mindegyik nagyon kedves volt. Sokan közülük megkérdezték, hogy honnan jöttem. Elmondtam, hogy Magyarországról jöttem és utána ugyanúgy beszélgettünk tovább (angolul).

#Horvátország #horvát #Horvát emberek
dec. 5. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Én inkább a szerbekkel kapcsolatban hallottam ilyesmit. De végül is mi magyarok egymást is utáljuk😁
dec. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem hallottam ilyet. Sőt, inkább barátoknak tekintik a magyarok a horvátokat és fordítva is igaz.

Én rendszeresen járok Horvátországba, viszonylag közel élek a határhoz, élnek ott ismerőseim, barátaim is, és ők se mondtak sose ilyet. Eleve tök sok minden nagyon hasonló, szinte otthon érzem magam a határ (ami már nincs is) túloldalán.

dec. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még sose hallottam ilyet. Horvátok szeretik a magyarokat és viszont.

Egyik rokonom ott üzemeltet egy kisebb üzemet. Mindenben segítették a helyiek, hogy könnyebben be tudjon illeszkedni.

dec. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nézik le! Mi ez a kitaláció?
dec. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kitaláció! Örülök, hogy aki választ írt nem tapasztalt ilyet. Mindig éreztem, hogy akik ezeket mondták nekem, hogy ők utálják a horvátokat azok bolondok! Köszi a válaszokat!
dec. 5. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!