Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatal nő rövid hajjal milyen...

Fiatal nő rövid hajjal milyen benyomást kelt benned?

Figyelt kérdés
Itt most egy huszonéves nőről lenne szó, szóval ne nénit képzelj el, akiknek folyamatosan rövid a hajuk amúgy is. Csak kíváncsi lennék, hogy a magyar emberek egyből arra asszociálnak -e hogy tuti leszbikus az illető. Mert pl. bennem is él ez a sztereótípia, főleg ha úgy is öltözködik hozzá az illető (fiúsabban). Viszont nem vagyok leszbikus és rövid hajam lesz, és szerintem nőies vagyok. Úgyhogy érdekelne, hogy itt Magyarországon mi az első, ami eszedbe jutna ha meglátnál így.

dec. 5. 19:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%

Van az a típus (kevesen), akiknek nagyon jól áll, tudják viselni, és sokkal szexibbek vele, mint egy 12 egy tucat hosszú hajjal. A nagyobb többség viszont csak fiús és semmilyen lesz tőle.

És elég macerás. Gyakran kell vágatni, sminkelni, megflelően öltözködni.

dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
van akin jól áll
dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ma pont láttam véletlenül egy leányzót kb. fél centis hajjal max. Először azt hittem, hogy csak szorosan van fésülve, aztán láttam, hogy nem, ez ilyen nagyon rövid.

Az volt a benyomásom, hogy mivel szép arcú volt a lány, jó választás, legalább nem vonja el a figyelmet a vonásairól a haja. A második meg az, hogy remélem, saját döntése, és nem pl. kemóból növeszti vissza, vagy ilyesmi.

Nem vagyok leszbikus, igazából a kérdés olvasásáig ilyesmi meg sem fordult a fejemben, elismertem magamban, hogy szép vonásai vannak, bármilyen is a haja.

dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Van nő, akinek ez áll jól. a Világon semmilyen benyomást nem kelt, semmire nem asszociálok.
dec. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Metionin ***** válasza:
100%
Igazából csak a haja alapján nem gondolnék semmire, max hogy jól áll neki vagy nem. Mindig volt rövid hajú lány ismerősöm, sosem a hajukkal azonosítottam egyiküket sem.
dec. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Vannak,akiknek jól áll.Lehet eszembe jutna,hogy esetleg leszbikus,de pont lesz@rom más nemi irányultságát.
dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
Mielott kotelezo lett a derekig ero vasalt haj egyforma sminkkel, leggingsszel, annyifele haju lany, no volt. Az sokkal nagyobb korszak volt, mint most ez a tucat Insta-korszak.
dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyent. Vagy jól áll neked vagy nem. Sőt vannak olyanok akiknek kb bármilyen hosszúságú, színű stb haj jól áll. Ez a te adottságaidon múlik csak.
dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
Engem nagyon izgatnak az extrém rövid hajú vagy kopaszra nyírt nők. (hetero F)
dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek nagyon jól áll
dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!