Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Átlagos srác vagyok?

Átlagos srác vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 21 éves srác vagyok, szoftverfejlesztőként tanulok, és megbántam, hogy erre a szakra mentem. Akarok menni egyetemre, és más szakmát tanulni.


Szeretek anime-t nézni, nem gyakran olvasok könyvet, de szerintem minden évbe olvastam valamilyen könyvet mióta technikusi képzésbe vagyok. Kipróbáltam küzdősportokat, mint pl: Kyokushin karate, Thai box és egy ideje a Brazil Jiu Jitsu-t, de egyszerűen a küzdősport nem annyira az én világom lehet.Régebben rajzolgattam, bár nem valami művészi alkotások, de szerintem annyira nem rossz. Beszédhibám van (selypítés), de azt már beszédtanárral korrigálom, illetve elég csendes gyerek vagyok, bár mindig voltak barátaim, az emberek többségével nem merek beszélni mert szociális szorongásom van, meg úgy sem értenék mit beszélek, meg félek, hogy hülyeséget mondok. Tanulási nehézségeim vannak, a koncentráció nem nagyon megy, illetve lassú a felfogásom. Nem volt még barátnőm. Nem vagyok okos srác, egyszerűen tudásilag le vagyok maradva a többiektől, meg hát nem is érdekel amit tanulok.


Illetve annyi még, hogy nem cigizek, sem alkoholizálok, amire büszke vagyok azért, meg úgy cselekszek, ahogy jónak látom, szóval nem vagyok minden hülyeségbe benne.


dec. 6. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy.
dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem
dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem jó értelembe gondoljátok ugye?
dec. 6. 21:41
 4/9 A kérdező kommentje:
Esetleg ki tudnátok fejteni, hogy most az átlag alatti kategóriába vagy hova tartozok?
dec. 6. 21:46
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

Vissza kellene hozni aszt a szabályt, hogy kérdezőket is lehessen százalékolni! Bocs de a kérdésed, elégé KAMU szaga van!

Majd talán máskor!

dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Senkisem átlagos, mindenki eltér valamiben.

És az eltérés semmiképpen sem "átlag" alatti. Kivéve persze bizonyos eseteket, de téged az nem érint. Mire gondolsz, miért lennél "átlag" alatti?

dec. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj. :)

Mindenki a maga tempójában halad az életben.

dec. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen okés vagy:)

A szorongás az szar, azzal lehet érdemes lehet egy pszichológust felkeresni. Talán ő abban is segít, hogy kitaláld mit tanulj, mivel foglalkozz, ha már az nem tetszik amit cisnálsz.

Mindenesetre a szoftverfejlesztő képzést nem engedném el a helyedben. Lehet nem fogsz dolgozni benne, de a mai világban amúgy sem árt, ha az ember több lábon él, szóval jó az, ha több dologhoz értesz. És még lehet megtalálod a szoftverfejlesztés azon vállfaját, ami viszont érdekel.

dec. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
dec. 8. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!