Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Inkább kérdezel vagy válaszols...

Inkább kérdezel vagy válaszolsz a gyakorin?

Figyelt kérdés

dec. 7. 14:34
A kérdező szavazást indított:
többségében kérdezek
többségében válaszolok
csak válaszolok
csak olvasni járok ide
kb. egyenlő arányban kérdezek és válaszolok
34 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolok. Kérdezni soha nem szoktsm komolyan.
dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te, kérdező?
dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Néha írok ki kérdést, de normálisakat szoktam, olyanokat, amikre tényleg keresem a választ...


...írtam ezt, aztán csak rápillantottam a Saját kérdéseim menüpontra, azért van néhány, ami indulatból íródott. De a többi tényleg normális: film-, zenekeresős, információ kérős, érdeklődős, vélemény kikérős...

dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég idős az accom, szertintem 2010 környékén regisztrálhattam be, mikor még bőven tini voltam. Akkoriban inkább kérdeztem, rengeteg kérdésem volt családi kapcsolatok kategóriában, aminek a felét ma már ebben a kategóriában tenném fel, de akkor még nem volt rá külön. Még a szüleimmel éltem, akik nagycsaládosok, három testvérem van, rengeteg unokatestvér, nagybácsi/nagynéni akikkel napi kapcsolatban voltam, még a nagyszüleim is mind éltek. Örülök, hogy nagy családban nőttem fel, de azért elég sok konfliktussal járt, itt tudtam névtelenül tanácsot kérni azokban a kérdéssekben, amikben megbízható személytől nem tudtam volna, mert túl intim, vagy mert pl. anyám nem tudott segíteni abban, hogyan kezeljem a gyökér nagybátyám, mert neki meg a bátyja, és elfogódott az irányába. Állatok kategóriában is voltak kérdéseim, mivel akkor még volt egy macskám, illetve a családnak egy kutyája is.

Több évig nem használtam az oldalt, csak akkor jöttem ide, ha valamire rákerestem, és kidobta a találatok közt az egyik itteni kérdést. Egy ilyen kérdésnél annyira elfogott a nosztalgia, hogy régen mennyit gyakoriztam, hogy gondoltam, adok neki egy esélyt, visszajövök. Kicserélődött a közösség, más a hangulata is, van csomó új kategória. Illetve már inkább válaszolni szeretek. Egyrészt, már van annyi tapasztalatom vagy tudásom, hogy vannak kérdések, amikre tudok válaszolni (ez a 14 éves énemről nem mondható el, a röpdolgozat kérdéseire sem tudtam válaszolni), másrészt nincsen annyi problémám, és ami van, arra is más helyeken keresem a megoldást, nem itt. Két kérdést írtam ki, mióta visszatértem, lakásfelújításban voltam, és az Otthon kategóriában kértem tanácsot emberektől, hogy valamerre igazítsanak el.

dec. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az utóbbi, talán, 2 évben szinte csak válaszolgatok, elvétve becsúszott 1-1 kérdés is azért, de nem azok voltak fókuszban. Lettek volna kérdéseim még, csak látva mások válaszait, tisztelet a kivételnek, inkább nem itt tettem fel őket.

Előtte pedig, bár még akkor is a válaszok voltak túlsúlyban, azért egész rendszeresen kérdeztem. Vagyis magamhoz képest. Havonta 1-2 kérdésem született, egyik sem poénból, trollkodásból. Bár van, amit ma inkább már átfogalmaznék a régiek közül - volt, ahol, némi túlzással, a fél életem leírtam.

dec. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2-es, a statisztikám alapján 15 válaszonként van 1 kérdésem.
dec. 7. 18:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Hangulat függő
dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5401 válaszom és 128 kérdésem van.
dec. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!