Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szívesebben írsz ki kérdéseket...

Szívesebben írsz ki kérdéseket vagy szívesebben válaszolsz kérdésekre?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 04:18
A kérdező szavazást indított:
Inkább írok
Inkább válaszolok
egyiket sem szoktam
62 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Inkább írok, válaszolni semmi értelme, a trollok úgyis lepontoznak, vagy elkezdenek vitatkozni, és mivel iszonyat sokan vannak az oldalon, hordába verődnek 1-1 kérdésnél és a végén 4-5 ember kezd el vitatkozni 1 emberrel!
2020. aug. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
1, akkor a kérdésnek mi értelme? Azt is letrollkodják mint a válaszod
2020. aug. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Jó kérdés, talán annyi ha kitudod valamiképpen szűrni a trollokat akkor lehet 1-2 értelmes választ is kiszedegetni, bár ez elég nehéz, főleg hogy azért kérdezel mert nem tudod a választ.


Sajnos az egész oldal egy trollmező lett..

2020. aug. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Inkább válaszolok.


Egyszer kaptam egy kérdésemre kb. talán három választ (rengeteg helyesírási hiba volt, értelmezhetetlen szövegrészekkel...)

2020. aug. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Nalam mas a kettö

Ha kerdezek màr sokszor az is segitseg hogy meg tudom vkivel beszelni, tamogatast kapok valahol, vagy együtterzest.

De alapvetöen nem megoldasorientaltak a tanaxsok azaz annyival le van zarva hogy szakits hagyd ott vagy akarkit ignoraljak vagy ne foglalkozzak azzal miket artanak màsok kerüljem el es ennyi. Amikböl ugye nem tanulok semmi megoldast. Nem fejlödök cska kudarcokat halmozok.


Vagy gyakran demotivalok a vàlaszok.azaz ha erdekelne egy cel azt kapom, azt nem lehet ne tedd ne csinald, olyat soha hogy IGY ne, de talan amugy lerhetö valamennyi belöle vagy közelebb kerülhetsz hozza.

Szoval gyakorta fekete feherek a välaszok csak.

Szoval sajnos nem épit de lelkileg segit neha.


Ha valaszolok az meg az agyam kognitov problemamegoldo képessegét mozgatja, erdekel is a tema, es mintha labirintusbol kitalàlos jatejot jatszanék.

Ebben meg az a negativ hogy altalaban a kerdezök vakok süketek a valaszokra es panaszkodnak csak tovabb kiemelik ujra ugy hogy a fekete feheren leirt ötleteket megcsak ki sem probàltàk.

A masik hogy nincs visszaxsatolas sok esetben a kerdesek folyamat nyitottak maradnak azaz soha nem tuďom meg, mi lett a sztori vége.kb mindig mint ha egy filmet hagyna félbe az ember. Ez gyakorta irrital. Legyen az akàr tovabbtanulos kerdes vagy külföldön gondolkozos vagy tarsas munkahelyi közössegi vagy csaladi stb a vége örök talàny marad.

Ha kesöbb ra is kerdezek hogy mi lett szinte soha nem kapok valaszt.kihalt a kerdes.nem ir senki.



Nos ha azt nezzük ha nem lennenek problemaim akkor kerdesem sem, igy valaszolgatni jobb.

Jobb masok bajaival foglalkozni mint hogy az enyémek öröljenek.

2020. aug. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Amikböl ugye nem tanulok semmi megoldast. ".


Szoval legközelebb ugyanazt a szitut megint es megint nem tudom megoldani magyaràn.

Nem mindig az a megoldas hogy hagyd ott valts munkahelyet költözz el mert akkor igy egy életet is le lehet élni a végén magànyosan ha en mindenert mindent csak ignoralni tudok. Megoldani meg semmit.

Igy ertettem hogy nem épit

2020. aug. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Mostanában többnyire olvasgatok csak. Elment a kedvem attól, hogy sokan nem arra használják az oldalt, amire való és nem a kérdésre válaszolnak, életviteli tanácsokat osztogatnak, trollkodnak. Néha-néha 1-1 kérdés vagy válasz, nincs nagyon mennyiségbeli különbség.
2020. aug. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez a kerdesem is hüen tükrözi amiröl irtam.

Egy demotivalo valasz rossz az ötlet vesd el, es ennyi.

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__ingatlan-vasarlas-ela..

2020. aug. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én mind a kettőt szoktam
2020. aug. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5 es 6. es 8. voltam


Nekem ezert rosszabb kerdezni

2020. aug. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!