Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állítólag a magyar énekesnők...

Állítólag a magyar énekesnők közül Eszes Viki énekelt az életkoràhoz(28) képest a legtöbb együttesben (kb 40). Tud róla vki vmit? MIÉRT?

Figyelt kérdés
Van "némi" sejtesem..

dec. 7. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha vokalista volt, akkor lehet sokféle megbízása vagy közreműködése. Mert hogy a neve az teljesen ismeretlen.
dec. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40??? Nem barlangban élek, de életemben nem hallottam még róla.
dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert nagyon sokoldalú, egyszerre énekelt jazz formációkban, vokálozott a Ghymesben, Szarka Tamás zenekarában, a Bin Jipben Harcsa Veronikát váltotta+saját zenekara is volt. Nagyon fiatal korától énekel.

Én nagyon szeretem a hangját, sokkal nagyobb hírnevet érdemelne. Amikor először hallottam a Ghymessel még nem ismertem, de a háttérben is olyat enekelt, hogy rögtön rákerestem. Sokkal többre tartom őt, mint sok agyon sztàrolt énekesnőt, celebet. Szomorú, hogy őt nem ismerik az emberek, mikor fiatalon már nagyon sok koncertje volt és nem csak vokalistaként.

dec. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Zenei határozatlansàg. Az érzelmek nem megfelelő kezelése.
dec. 13. 06:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem így látom, szerintem olyan mély érzéseket tud a hangjával a zenébe vinni, amit nem sokan. Csak ő nem egy bulvárceleb, hanem egy művész. Azok meg sosem voltak itthon megbecsülve.
dec. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Határozatlannak sem nevezném, attól még, hogy sokféle formációban énekelt. Egyrészt egy huszonéves fiatalnál teljesen normális, hogy keresi a saját stílusát, másrészt akármibe kezdett, abban beletett valami pluszt. Nem egy tehetségkutatós sztárocska, aki csak felénekli, amit adnak neki, hanem hallatszik, hogy átszellemül és érzi is a zenét, nem csak előadja.
dec. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!