Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem nem érdekel ez az...

Csak engem nem érdekel ez az egész Szoboszlai Dominik őrület?

Figyelt kérdés

Oké van egy magyar srác aki tehetséges abban amit csinál.

És akkor ezzel van tele a sajtó, meg hogy hogyan issza a pálinkát a meccs után.

Magvas gondolatokat oszt meg interjú közben hogy hogy lehetsz sikeresebb az életedben, etc. És ez jön szembe Facebook hírfolyamon is meg ahogy csahol a sok barom a sörözőkben hogy így a magyar válogatott meg úgy. Holott maximum neki köszönhető az egész csapat sikere. De ez nem jelenti azt hogy mindenkinek oda kell lennie érte meg ajnároznia kellene.

Semennyivel se megy fel a pulzusszámom hogy kint van a magyar válogatott az Eb-n.



nov. 20. 09:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Engem az egész foci teljesen hidegen hagy. :D
nov. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Engem se érdekel.

Amíg nem kezdtem olvasni a nyitód kifejtését, abban sem volt biztos, hogy focista ez a Szoboszlai. Annyira nem foglalkozom vele.

Mondjuk a magyar foci eleve olyan színvonalú, hogy nem érdemlik meg, hogy foglalkozzak velük. Pedig 13 éve számolatlanul öntik oda a közpénzt.

nov. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%

Engem az nem érdekel, hogy téged nem érdekel.


Ha nem tűnt volna fel, itthon milliók vannak, akiket még csak a foci sem érdekel. Valahogy mégis túlélik.

nov. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
A világon nincs olyan dolog ami a kb 8 milliárd ember mindegyikét érdekli. Téged nem érdekel a foci míg mások meg élnek halnak a fociéet. Fogadd ezt el!
nov. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Én sem vagyok oda érte, ő is csak egy játékos. De mivel a mi hazánkból van és Dzsudzsák Balázs óta nem volt komolyabb kaliberű játékos aki játszott és jól is teljesített volna egy él csapatban ezért ez most mindenkit elkápráztat ami megsüvegelendő. És valljuk be egy Liverpool kaliberű csapatban kezdő lenni és hozni ezt a szintet nem semmi. Magyar a srác és ez a legtöbb ember számára elég is. Nekem Szobo olyan mint bármilyen más középpályás, szóval én sem fogom eldobni az agyamat tőle, de elismerem a szorgalmát.
nov. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Engem sem érdekel, sem ez a srác, sem a magyar foci, de attól még mérhetetlenül elszomorít, mennyi közpénzt tolnak bele..
nov. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Engem sem érdekel és egyszerűen nem kattintok rá azokra a tartalmakra, amelyek róla szólnak. Ahogy sok másra sem, ami nem érdekel. Tedd te is ezt és még annyira sem fog idegesíteni, hogy kiírj egy kérdést róla.
nov. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

Miért kellene, hogy érdekeljen. Egy dolgot viszont megjegyeznék: a túloldalon se ess le a lóról, és ne érezz ellenszenvet Szoboszlai irányába pusztán azért, mert hype-olják.


Ha ad neked valamit a srác sikere, akkor azt vedd ki belőle, ha meg nem, akkor engedd el a füled mellett és lépj tovább.

nov. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Még nem hallottam a Szoboszlai Dominik őrületről.
nov. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%

Oké, jól játszik tény elismerem.


De ez is egy cirkusz terelés a magyar népnek, hogy ne a rekorder inflációba ,és a gazdasági bajokba temetkezzünk.

nov. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!