Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudok azzal csinálni ha...

Kapmiki21 kérdése:

Mit tudok azzal csinálni ha az emberek hülyének néznek, de tudom magamról hogy nem vagyok szellemi fogyatékos de minél több idő telik el azzal hogy hülyét csinálnak belőlem annál hülyébb leszek?

Figyelt kérdés
dec. 7. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne viselkedj úgy, hogy ezt gondolják rólad, és nem fogják ezt gondolni rólad.
dec. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj hülye emberek közé, vagy csak ha muszáj néha. Vannak normálisak is, csak meg kell őket keresni.
dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem 2-3 napja nézett hülyének az egyik nyomtatott áramköröket készítő nevezzük fejesnek! mert 1! rövidlátásom xar, 2! fáradt voltam, és ez a kombó olyan szitukat tud kreálni, hogy én magam ledöbbenek mikor visszaolvasom! Pl. az árat áramnak olvastam, na ebből lett olyan kavarkád hogy ihaj! azóta se írt vissza pedig a rendeléshez megadtam minden adatot, sebaj, ahogy mondják van másik.. és olcsóbb is, + nem vagyok az a fiatal se, azé is xar a szemem meg érzem tényleg öregszem.
dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!