Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám elviselni ezt a...

Hogyan tudnám elviselni ezt a gusztustalan viselkedést?

Figyelt kérdés
Egy értelmi fogyatékos nénivel lakom együtt, az ő lakásában de én szeretem, megtanultam kezelni őt. 70 ezerért bérlek nála szobát, van közjegyzői szerződés. Egy pszichiátriai alapitvány gondozója intézi a néni ügyeit, akik nagyon csúnyán kihasználják. Heti 10 ezer Ftot kap költőpénznek, ők kezelik a bankszámláját amin halmozódik a pénz, de nem lát belőle semmit. Tegnap felhívott a gondozó, hogy az amúgy 15-ig esedékes lakhatási költséget vigyem be a napokban, ugyanis decemberben hamarabb jönnek a bevételek, mert ki kell a hölgy ebédjét fizetni. Állitólag a 70 ezerből kapja a heti tízezret, még az ebédet, ami szociális alapú. A vagyonából még nem lát semmit..most elromlott a fülhallgatója, nem tud venni magának. Odaadtam neki az enyémet amíg nincs más. És ez a gondozó állandóan csesztet engem a pénz miatt, mindig a jövedelmem felől érdeklődik.
dec. 7. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Már írtál ki kérdést erről. És akkor is tök összefüggéstelen dolgokat. Mi a konkrét kérdés?
dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat vidd be neki a penzt.
dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az, hogy mit csináljak ha kéri tőlem a zárcsere költségét, és mit akkor ha az infláción felül még akar kérni januártól pénzt?

Az van a szerződésben hogy csak az inflációval megegyezően nőhet a lakbér.

dec. 7. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:
A szerzodes a mervado, nem vagy koteles tobbet fizetni, ha nem akarsz. A te dontesed.
dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
70 ezer plusz rezsiert normalis lakotarsakkal is berelhetsz sajat kis sotet tuzfslra nezo szobat,hogy a lakas tobbi szobajaba laknak mas fiatal normalis berlok. Budapest belvarosaban a 4/6 villamos vonalan.
dec. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!