Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az jó, ha férfiként az ember...

Az jó, ha férfiként az ember nem tud sírni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kineveli belőle a társadalom a család az iskola mire felnő.

A stresszoldást, a gyászmunka kezelését és a bánat veszteség ilyen módon való kiadását. Egyes elméletek szerint a nők ezért élnek tovább...



dec. 12. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Én ezzel úgy vagyok, hogy ha annyira kinevelték valakiből akkor az máshogy megtalálja a módját a feszkó leadásanak, szóval nem történik semmi.
dec. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Hányszor írod még ki ezt a kérdést.... Sírjál.

Belém nőként azt nevelték hogy az érzelmeim miatt képtelen vagyok a logikára, és alacsonyabb rendű ember vagyok, akit jobb, ha mind a munkában, mind a magánéletben egy racionális intelligens gondolkodni képes férfi irányít, aztán mégis sírok, ha szökőévente egyszer úgy hozza az élet.

Te is tudsz sírni annak ellenére, hogy azt nevelték beléd hogy a sírástól olyan leszel mint a nők.


Most nem pesztrálgathatunk itt egy életen át... Gondolom felnőtt vagy, szóval próbáld meg irányítani a saját érzelmeidet. Nem foghatsz minden rosszat arra hogy "uh de amikor 5 éves voltam anyukám azt mondta hogy ne sírj, nem vagy kislány, szóval most, 40 évesen nagyon rossz nekem!"

Egy idő után te vagy a felelős azért, hogy mit csinálsz, hogy élsz. Tanulj meg sírni.

dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
81%
Szerintem egyáltalán nem baj ha egy férfi sír. Ha sírsz megnyugszol. Ez természetes emberi dolog.
dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Belőlem nem nevelte ki, sőt, ha nagyon stresszes vagyok, alig várom hogy sírjak, az se zavar ha mások előtt.
dec. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
79%
A sírás bizonyítottan remek stresszoldó. Lenne. Sajnos én is, mint az idősebb generáció hímnemű képviselője, képtelen vagyok sírni. Gyerekkoromban szinte megbélyegezték a fiút, aki sírásra adta a fejét. Később, a seregben, vagy utána családapaként megint csak baromi megalázó lett volna pityeregni. Most meg, 60 fölött a második gyerekkort hozná előre, így megint csak nem vethetem be.
dec. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!