Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért coolabbak a brazil és...

Miért coolabbak a brazil és az amerikai emberek, mint mi, magyarok?

Figyelt kérdés

dec. 12. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát azért ezt pontosítsd. Mire gondolsz?
dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

Nem coolabbak.

usa-ban, rengeteg a mentálisan sérült, beteg, elhizott ember, a brazilok meg túl barnák.

dec. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Metionin ***** válasza:
86%
Mi az hogy coolabbak? Amerikait csak futólag ismertem de van brazil kollégám. Semmivel sem coolabb, mint akármelyik más ismerősöm, pedig vannak pár országból.
dec. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
78%

"usa-ban, rengeteg a mentálisan sérült, beteg, elhizott ember, a brazilok meg túl barnák."


magyarországon mindkettőből van rengeteg! csak itt brazilok helyett a c-typeok barnák

dec. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem arra gondol a kérdező, hogy a neten lát neki tetsző amcsikat meg brazilokat, itthon meg nem. De biztos vagyok benne hogy ha kimenne ott sem találna xd
dec. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Külföldön minden cool-abb.
dec. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
F4szság, én sokkal coolabb vagyok
dec. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jártam kint a Lado féle nyelviskolába, amit egy ingyenes, támogatott, az integrációt segítő program működtetett. Nagyon sokféle náció megfordult ott körülöttem, sokféle jelzővel tudnám illetni. De a leg következetesebben azt tudom képviselni, hogy a brazil és portugál lányok voltak a legszebbek.
dec. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
#8 a te ízlésednek lehet. Nekem pl nem jönnek be, vagy nem jobban, mint a magyar nők. Nálam pl az ázsiai lányok a nyerők, esetleg az oroszok is elég jól néznek ki.
dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
Nézd csak meg Magyarországon mik az arányok a befektetéseknél és Amerikában mi. Ha itthon azt mondod, hogy részvénybefektetés akkor te vagy a különc. Ha amerikában akkor normális. Persze az is közrejátszik, hogy Magyarországon alacsonyabb az életszínvonal, de a pénzügyi tudás vagy épp igénytelenség sokat árul el.
dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!