Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az USA-ban az emberek többsége...

Az USA-ban az emberek többsége nagyképű?

Figyelt kérdés
Én még nem jártam, de dolgoztam párszor amerikaiakkal és feltűnt, hogy ott nagyon nyomják ezt az erőltetett mosolygást és mindig pozitívnak kell lenni, önbizalomhiány fel sem merülhet, egyszerűen az egész társadalom ilyen, hogy muszáj a sikert kommunikálni, hanem semmibe nem néznek. A sok siker, vagy legalábbis annak a látszata meg önteltté tesz. Akikkel beszéltem, hogy kint éltek is mondták, hogy igazából sok bátorítást kaptak ahhoz, ha voltak ötleteik vállalkozáshoz és gondolkodtak bele merjenek vágni vagy sem, viszont ha valakinek rosszul megy a szekér, akkor jellemzően magára hagyják és nem kap segítséget. Ezért gondolom, hogy ott, ha valaki szerényebb típus, akkor nem tud érvényesülni. Persze ez itt is így van, de ott talán még inkább.

nov. 25. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Szimplán csak nem normálisak! Jóindulattal sem tudom normálisnak hinni az olyan embert, aki akkor is "Janinak" próbálja eladni magát, amikor a saját alsóneműjét is lízingeli!
nov. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

"ha valakinek rosszul megy a szekér, akkor jellemzően magára hagyják és nem kap segítséget."


Magyarországon sincs ez másképp, sőt itt még beléd is rúgnak egyet.

nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, te csak itt osztod az észt?

Mert ha odamennél egy átlag magyarhoz, hogy van egy remek ötleted, te jobban tudod, mint ő, úgy beléd rúgna ... :DDDDDD

nov. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én voltam kint párszor és akikkel találkoztam akár az utcán is, jóval kedvesebbek voltak, mint itthon.

A boltban elbeszélgettek veled az eladók, viccelődtek, mosolyogtak és nem a halálba kívántak csak mert vásárolni mentél.

Az utcán érdeklődtek az emberek, hogy mit keresünk ennyire, amikor madárlesen voltunk egy parkosabb résznél. Egy texasi kérés nélkül felajánlotta, hogy lefotóz minket és érdeklődött honnan vagyunk. De igazából mindenhol ezt tapasztaltam.

nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen! Nagyon rossz emberek! Nem kedvesek, szerények, tisztelettudóak és jóindulatúak, mint a Magyarok!
nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!