Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mitől van, hogy valami...

Az mitől van, hogy valami hiányzik a személyiség jegyeimből ami a normális emberekben megvan és eléggé nagyon instabil ember voltam mindig is világ életemben!?

Figyelt kérdés

Eléggé nagyon instabil ember voltam mindig is világ életemben.

És mintha hiányozna valami a személyiségemből ami ahhoz kellene, hogy tudjak boldogulni az emberi életemben. Lehet az több személyiség vonás.Lehet hogy egyszerűen szimplán egy beteg sérült ember vagyok és attól vagyok és voltam végig egy életre nem érdemes életképtelen!?

Nem hiszem hogy csak az elkényesztetettség a legfőbb oka annak, hogy céltalanul éltem és nem vagyok határozott és magabiztos és stbk.

Tehát ezt az egyetlen egy hús-vér emberi halandó életemet céltalanul töltöttem el és éltem állandóan állandó jelleggel.



#ágy #ideg #Személyiség zavar!?
dec. 14. 23:33
 1/4 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom de tényleg nem tudtak meg erősödni az idegeim és a lelkem egyaránt nem tudtam én meg izmosodni megedződni

Még mindig arra vagyok hogy szeressenek és imádjanak.

És valakit a család tagjaimon kívül még kedvelni tudjak és szerethessek.

dec. 14. 23:35
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Nem élsz céltalanul: régóta szórakoztatod az oldal közönségét.
dec. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudtam valami miatt idegileg és lelkileg pszichésen egyaránt megedződni izmosnak és erősnek lenni ugyanilyen ugyanolyan gyenge lekvár mazsola túl érzékeny mimóza maradtam mint amilyen voltam kis pici gyereknek gyerekként.

Túl gyenge lennék-volnék?

Az emberi tartás is fontos de mégiscsak nagyon kevésnek bizonyult eddig is.

dec. 14. 23:38
 4/4 anonim válasza:
100%
Keress föl egy szakembert, sokkal értelmesebb tanácsokkal fog ellátni mint az itt jelen lévők.
dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!