Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez az Ádám security Tiktokon...

Ez az Ádám security Tiktokon magadat nagymenőnek mutató keménykedős videó nem nevetséges szerintetek?

Figyelt kérdés
Én legalább is úgy látom hogy ezzel csak lejáratja magát az emberek előtt felnőttként úgy viselkedik mint egy hülye gyerek aztán ha két komoly boxot kapna eldőlne mint a krumplis zsák inkább szánalmas így viselkedni szerintem ahogy Ő viselkedik.
dec. 14. 23:33
 1/7 Kitana. ***** válasza:
84%
Szerintem vicces, mármint ilyen trash szinten, nem kell komolyan venni. Mivel semmiből nem állnak a videói, csak tök ugyanaz az összes, hogy sétál, így nem tudjuk, ő mennyire veszi magát komolyan. De vannak ennél jóval szánalmasabb emberek, szerintem ő nem az, akin megéri idegeskedni.
dec. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Irígy vagy mi mert neki legalább összejött te meg csak egy ilyen kérdést tudsz kiírni róla?
dec. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vicces is egy darabig 😅
dec. 14. 23:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak kérdeztem bocsi 2 es kommentelő.
dec. 14. 23:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy viselkedik? Én is használom a tiktokot és tartalomgyártó is vagyok szóval ismerem az Ádám security-t de, ahogy az #1-es is mondja, tulajdonképpen csak sétálgat. Nincs ebben semmi elítélnivaló.

Nála csak rosszabbak vannak.

dec. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Múltkor kiütötték valami mma meccsen elég könnyen, szóval nem valami kemény gyerek.


Én nem követem, csak a Dancsó videójából "ismerem", de annyira nem vészes, nála sokkal szemetebb videósok is vannak.

dec. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem árt senkinek, nem koldul (párbajnak álcázva) milliókat, nem hülyiti a kiskorúakat és kész.


Vannak sokkal nagyobb szemetet gyártó arcok a tik tok-on akiket okkal lehet elítélni pl. Vadász Gyula a haverja Ádám, MC Isti, Noryna stb. na ők fő állásban nyomják a trash-t és a koldulást. Egyik sem rendelkezik bejelentett munkaviszonnyal és még is megél mindegyikük...

dec. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!